AvalehtUudisedSportKernu valla talimängudKERNU TALIMÄNGUD 2018-TOPISPALLIVISE

Talimängude tutvustus:

Kernu valla Talimängude sari algas aastal 1993, mil loodi Kernu vald.  

Kohalikud talimängud on meie elanikkonna hulgas väga populaarsed. Kaasatud on kõik külad, asutused, ettevõtted. Eraldi vanusegrupid on noortele, täiskasvanutele ja vanemale astmele. 

KERNU TALIMÄNGUD 2018-TOPISPALLIVISE

KERNU TALIMÄNGUD 2018-TOPSPALLIVISE MEHED

  1. PETOFFER MARTIN               RUILA                          16.50   21p

  2. PAJU KULDAR                        HAIBA                         15.60   19p

  3. KÕRESOO RISTO                   KERNU-KOHATU         15.30   18p.

  4. KRIMBERG KRISTJAN                        LAITSE                         14.90   17p

  5. LÄTT REIN                             MUUSIKA                    14.70   16p.

  6. LOORENTS MADIS                HAIBA                         14.30   15p.

  7. JERSMANN ARP                    KERNU-KOHATU         13.30   14p.

  8. UPAN MADIS                         KIBUNA                       12.90   13p.

  9. VIIDIK JÜRI                            RUILA                          12.80   12p.

  10. KUKK RAINER                        LAITSE                         12.55   11p

  11. LAANEMETS JANAR              MÕNUSTE                  12.50   10p.

  12. TIKENBERG AIVAR                ALLIKA                        12.50   9p.

  13. KANN TOOMAS                     LAITSE                         12.10   8p.

  14. POST JAAK                             KIBUNA                       11.70   7p.

  15. PÕLDARU PRIIT                     HAIBA                         11.10   6p.

  16. VAHAR KARLA                       RUILA                          10.70   5p.

  17. AAS ARMO                            MÕNUSTE                  10.65   4p.

  18. KUKK CHRISTOPHER             LAITSE                         9.60     3p.

  19. FUKS KRISTJAN                      HAIBA                         9.20     2p.

  20. KURE RAIMO                        RUILA                          8.65     1p.

  21. MÖLL EGERT                       KERNU-KOHATU         7.25     1p.

  22. RÕÕM ANDRE                      KERNU-KOHATU         7.00     1p.

  23. MÄNNIK RIHO                       ALLIKA                        6.95     1p.

  24. LAANEMETS RANEL              MÕNUSTE                  4.10     1p.

     

     

MEES-VETERANID

            1.KRAAM UNO                       MUUSIKA                    14.60   21p.

            2.ROOMETS MART                RUILA                          11.40   19p.

 

          

 

 

            3.LIIDIG GENNADI                  Haiba                          11.15   18p.

            4.TÕNISMÄGI TARMO           HAIBA                         9.70     17p.

            5.TOMBAK RAIN                    KERNU-KOHATU         9.35     16p.

            6.PLOOMPUU TIIT                 KIBUNA                       9.30     15p.

            7.VAHAR RAUL                       RUILA                          8.55     14p.

            8.SOOSALU ARVO                  MÕNUSTE                  7.60     13p.

                           

 

NAISED

        1.SONN KRISTIN-KAIRIT         LAITSE                         12.44   21p.

            2.LIIV KETLIN                          HAIBA                         10.54   19p.

            3.VIIDIK KAIA                          RUILA                          10.49   18p.

            4.VAHAR KARIN                     RUILA                          9.84     17p.

            5.ANSEN-KURE AIRE              RUILA                          7.68     16p.

            6.SALUTEE SILLE                    MUUSIKA                    7.20     15p.

            7.SAARING ANNIKA                MÕNUSTE                  7.08     14p.

            8.TOMBAK LINDA                  KERNU-KOHATU         5.60     13p.

            9.SAARING ANETE                  MÕNUSTE                  3.10     12p.

NAIS- VETERANID

1.UNAS KAIDI                         LAITSE                         10.10   21p.

2.TIKENBERG-RULLI LEA        ALLIKA                        8.50     19p.

3.TOMBAK MARET                KERNU-KOHATU         7.90     18p.

4.KANN RAILI                          LAITSE                         7.65     17p.

5.LEITEN-KUKK ESTER                        LAITSE                         7.52     16p.

6.AAS ANNELI                         MÕNUSTE                  7.30     15p.

7.LÄHKER KARIN                    KAASIKU                      7.25     14p.

8.KOLK ANNELA                     RUILA                          6.45     13p.

 

 

 

 

 

 

 

{xtypo_button1}Talimängud 2016{/xtypo_button1}{xtypo_button2}Talimängud 2015{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2014{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2013{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2012{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2011{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2010{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2009{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2008{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2007{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2006{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2005{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2004{/xtypo_button2}

Spordisündmused:

No events
Free business joomla templates