AvalehtUudisedSportKernu valla talimängudKernu talimängud2018.a.suusatamise tulemused

Talimängude tutvustus:

Kernu valla Talimängude sari algas aastal 1993, mil loodi Kernu vald.  

Kohalikud talimängud on meie elanikkonna hulgas väga populaarsed. Kaasatud on kõik külad, asutused, ettevõtted. Eraldi vanusegrupid on noortele, täiskasvanutele ja vanemale astmele. 

Kernu talimängud2018.a.suusatamise tulemused

Kernu valla talimängud
11.02.2018.a.
Koht Nimi Sõiduaeg I ring II ring III ring
  Vanuseklass P        
I Saaring Sander 00:10:51      
II Fuks Kristjan 00:13:51      
III Rau Kustas    00:13:54      
4 Rõõm Andre 00:16:03      
5 Romulus Karl-Erik 00:16:06      
6 Rõõm Markus 00:16:49      
7 Kuusk Kardo  00:19:02      
8 Roomets Märt 00:19:20      
9 Laanemets Ranel 00:20:03      
10 Virt Marten 00:20:08      
11 Möll Egert 00:20:31      
12 Michelson Aksel 00:20:50      
13 Virt Maerold 00:21:54      
14 Kaldlaur Sebastian 00:21:58      
15 Männamets Osar 00:22:06      
16 Tombak Marten 00:22:10      
  Vanuseklass T        
I Saaring Annika 00:14:47      
II Lääne Liisa-Marie 00:16:30      
III Sonn Kristin-Kairit 00:16:55      
4 Fuks Melanie 00:20:29      
5 Kuusk Kätlin 00:21:13      
6 Saaring Anette 00:21:26      
7 Laanemets Lisbeth 00:23:02      
8 Lühiste Mirjam 00:23:41      
9 Kuusk Artele 00:24:16      
  Vanuseklass M1        
I Lühiste Viljo 00:08:54      
II Paju Kuldar 00:09:54      
III Laanamets Janar 00:10:21      
4 Tombak Reivo   00:10:44      
5 Vahar Karla 00:11:30      
6 Tikenberg Aivar 00:11:35      
7 Post Jaak  00:11:50      
8 Runno Virgo 00:12:22      
9 Kure Kaimo 00:12:50      
10 Mellis Urmo 00:13:29      
11 Koobak Kristjan 00:14:40      
12 Loorents Madis 00:15:27      
  Vanuseklass N1        
I Tombak Mirje 00:12:06      
II Runno Annema 00:14:04      
III Melis Helena 00:18:08      
4 Kaldlaur Heidi 00:19:51      
5 Liiv Ketlin 00:24:40      
6 Ansen-Kure Aire 00:37:13      
  Vanuseklass M2        
I Lätt Rein 00:09:28      
II Kukk Rainer    00:09:40      
III Elismäe Tõnu 00:09:58      
4 Tombak Rain 00:10:42      
5 Ermas Lauri 00:10:59      
6 Põldaru Priit 00:11:58      
7 Mättik Mait 00:12:18      
8 Roomets Mart    00:12:41      
9 Vahar Raul 00:12:55      
10 Aas Armo 00:13:01      
11 Mättik Marko 00:13:30      
12 Kõresoo Risto 00:14:52      
13 Tõnismägi Tarmo 00:19:03      
14 Toomast Valdis 00:21:25      
15 Kann Toomas 00:22:48      
  Vanuseklass N2        
I Leiten-Kukk Ester 00:13:20      
II Pihlakas Katrin 00:14:13      
III Edovald Enge 00:16:06      
4 Kan Raili 00:17:54      
5 Raju Kati 00:18:14      
6 Tikenberg -Rulli Lea 00:20:16      
  Vanuseklass M3        
I Ploompuu Tiit    00:13:17      
II Liidig Gennadi 00:16:21      
III Soosalu Arvo 00:17:27      
  Vanuseklass N3        
I Unas Kaidi  00:14:04      
II Ermas Liivi  00:14:11      
III Kolk Annela 00:15:20      
4 Aas Anneli 00:15:23      
5 Tombak Maret 00:17:04      
6 Lähker Karin 00:17:35      
7 Raud Sirje 00:19:06      
8 Mättik Kersti 00:22:02      
 
Free business joomla templates