Talimängude tutvustus:

Kernu valla Talimängude sari algas aastal 1993, mil loodi Kernu vald.  

Kohalikud talimängud on meie elanikkonna hulgas väga populaarsed. Kaasatud on kõik külad, asutused, ettevõtted. Eraldi vanusegrupid on noortele, täiskasvanutele ja vanemale astmele. 

Talimängud 2011

Kernu valla talimängud Mälumäng

I Muusika - 56 p -12p

II Ferax - 51 - 11p

III Laitse - 37 p - 10p

4.-5. Kibuna - 36 p - 8,5p

4.-5. Mõnuste 36 p - 8,5p

6. Ruila - 28 p - 7p

7.-8. Haiba 1 - 27p - 5,5p

7-8. Kernu - 27p - 5,5p

9. Allika - 26p - 4p

10. Haiba 2 - 3 p

Kernu valla talimängud 2011. Lõplik paremusjärjestus.

I Ruila - 106,5p

II Haiba 2 - 97,5p

III Haiba 1 - 88,5p

4. Ferax - 87 p

5. Kibuna - 85,5p

6. Muusika - 78 p

7. Allika - 70,5p

8. Laitse - 67,5p

9. Mõnuste - 64 p

10. Kohatu - 55p

11. Kernu - 32,5p

12. Rally Park - 3p

Kabe_tulemused.xls

Male_tulemused.doc 

Talimängude seis 21.03.2011.a.

  1. 1.Ruila – 80,5 p
  2. 2.Haiba 2 – 71,5p
  3. 3.Haiba 1 – 65 p
  4. 4.Ferax – 59 p
  5. 5.Kibuna – 57p
  6. 6.Allika – 53,5p
  7. 7.Laitse – 52,5p
  8. 8.Muusika – 50p
  9. 9.Mõnuste – 47,5p
  10. 10.Kohatu – 47p
  11. 11.Kernu – 25,5p
  12. 12.Rally Park – 3p

Paremusjärjestus koroonas 20.03.2011.a.

Mehed

    1. 1.KukkLaitse                    36p
    2. 2.VaharRuila                      35p
    3. 3.UibomäeHaiba 1                 34p
    4. 4.Morozovhaiba 1                  33p
    5. 5.BahovskiFerax                     32p
    6. 6.TõnismägiHaiba 2                 31p
    7. 7.AasMõnuste             30p
    8. 8.TirelHaiba 2                 29p
    9. 9.AtsoLaitse                    28p
    10. 10.TikenbergAllika                     27p
    11. 11.KaasikHaiba2                  26p
    12. 12.AljasteRuila                      25p
    13. 13.ValmaKernu                    24p
    14. 14.AasFerax                     23p
    15. 15.LaanepHaiba 2                 22p
    16. 16.PõldaruHaiba 1                 21p
    17. 17.BahovskiFerax                     20p
    18. 18.TombakKohatu                 19p
    19. 19.KirsimaaHaiba 1                 18p
    20. 20.Alliksoo ÜFerax                     17p
    21. 21.KraamMuusika               16p
    22. 22.BeljäevMõnuste             15p
    23. 23.PihtHaiba 1                 14p
    24. 24.AbiramKibuna                  13p
    25. 25.BahovskiFerax                     12p
    26. 26.KirsimaaHaiba 1                 11p
    27. 27.AksaluHaiba 2                 10p
    28. 28.LonnAllika                     9p
    29. 29.KapitonovHaiba 1                 8p
    30. 30.TõnismägiHaiba 2                 7p
    31. 31.VaharRuila                      6p
    32. 32.Bahovskihaiba 2                  5p
    33. 33.VähiRuila                      4p
    34. 34.IbrusFerax                     3p
    35. 35.VaharRuila                      2p
    36. 36.SarvHaiba 1                 1p
    37. 37.MelisKibuna                  1p
    38. 38.KapitonovHaiba 1                 1p
    39. 39.Viidik JüRuila                      1p
    40. 40.SüldRuila                      1p
    41. 41.LaanemetsHaiba 1                 1p

 

Naised

    1. 1.LandeHaiba 2                 36p
    2. 2.SuitsHaiba 1                 33p
    3. 3.LiivHaiba 2                 30p
    4. 4.KirsimaaHaiba 1                 27p
    5. 5.TombakKohatu                 24p
    6. 6.KolkRuila                      21p
    7. 7.AllikuHaiba 2                 18p
    8. 8.Leiten KukkLaitse    15p
    9. 9.SideljovFerax                     12p
    10. 10.TombakKohatu                 9p
    11. 11.VaharRuila                      6p
    12. 12.KarroMõnusta              3p
    13. 13.PihtHaiba 1                 1p
    14. 14.MelisKibuna                  1p
    15. 15.LauriHaiba 1                 1p
    16. 16.KiviloFerax                     1p
    17. 17.TombakKohatu                 1p

 

Võistkondlik koroona

  1. 1.Haiba 2 – 152 p
  2. 2.Haiba 1 – 148 p
  3. 3.Ferax – 104 p
  4. 4.Ruila – 93 p
  5. 5.Laitse – 79 p
  6. 6.Kohatu – 53p
  7. 7.Mõnuste 48p
  8. 8.Allika – 36p
  9. 9.Kernu – 24p
  10. 10.Muusika – 16p
  11. 11.Kibuna – 15p

SOUDEERGOMEETER_TALIMANGUD__1_.xls

Võistkondlik suusatamine Alemal 13.02.2011

  1. 1.                                                101 punkti
  2. 2.Kibuna-100 punkti
  3. 3.                                87 punkti
  4. 4.Mõ                                82 punkti
  5. 5.-6. Allika ja80 punkti
  6. 6.– 8. Laitse ja Haiba74 punkti

9. Ferax                                                        70 punkti

10. Kernu                                                     56 punkti

11. Haiba 2                                                  37 punkti

Suusatamise tulemused

13.02.2011

Koht

Nimi

Sõiduaeg

Punktid

Vanuseklass M1993 ja nooremad

I

Tombak Reivo

0:10:54

21

II

Vahar Karla

0:11:34

19

III

Tedremets Simon

0:13:03

18

4

Kapitonov Alik

0:15:19

17

5

Melis Ukko

0:15:29

16

6

Sakkeus Henri

0:15:40

15

7

Ibrus Rain

0:16:25

14

8

Rohtla Hugo

0:16:55

13

9

Ingerainen Silver

0:20:14

12

10

Raudva Agur

0:21:20

11

11

Kapitanov Stepan

0:22:52

10

12

Kirsimaa Kevin

0:25:23

9

13

Soosaar Sthen-Erich

ei startinud

0

14

Tõnismägi Rasmus

ei startinud

0

Vanuseklass N1993 ja nooremad

I

Tombak Mirje

0:11:57

21

II

Vahar Karin

0:13:14

19

III

Mättik Merilin

0:16:28

18

4

Rõõm Marite

0:16:36

17

5

Järvela Kaili

0:18:00

16

6

Tombak Liisi

0:18:02

15

7

Liidig Liina

0:18:40

14

8

Ibrus Anna-Marie

0:20:22

13

9

Saaring Annika

0:23:19

12

10

Valma Johanna

0:24:38

11

Vanuseklass M1992-1972

I

Ermas Lauri

0:10:31

21

II

Vahar Peeter

0:12:04

19

III

Ivanov Tarmo

0:12:14

18

4

Paju Kuldar

0:12:20

17

5

Laanemets Janar

0:12:23

16

6

Ingerainen Tarvo

0:12:26

15

7

Sakkeus Marko

0:12:35

14

8

Kukk Rainer

0:12:46

13

9

Albi Ainar

0:12:57

12

10

Mättik Marko

0:13:02

11

11

Tõnov-Kvarnström Tõnu

0:13:10

10

12

Kaasik Lauri

0:13:15

9

13

Mikk Maiste

0:13:20

8

14

Post Jaak

0:13:38

7

15

Uibomäe Madis

0:14:02

6

16

Mättik Mait

0:14:46

5

17

Põldaru Priit

0:14:57

4

18

Keerma Taavi

0:16:31

3

19

Abel Raigo

0:17:22

2

20

Jagomägi Arno

0:21:47

1

21

Sakkeus Marko

ei startinud

22

Bahovski Indres

ei startinud

23

Aasma Ain

ei startinud

24

Krijer Tom

ei startinud

25

Aas Armo

ei startinud

26

Mürk Arnold

ei startinud

Vanuseklass N1992-1977

I

Elismäe Ann

0:13:51

21

II

Kvarnström Kelly

0:15:12

19

III

Albi Keiu

0:16:04

18

4

Pihlakas Katrin

0:17:33

17

5

Lauri Piret

0:19:24

16

6

Edovald Enge

0:20:16

15

7

Salutee Sille

0:25:30

14

8

Bulavko Getlin

0:26:07

13

9

Soosaar Ave

ei startinud

Vanuseklass M1971-1957

I

Elismäe Tõnu

0:10:05

21

II

Rohtla Heigo

0:10:36

19

III

Brück Urmas

0:10:39

18

4

Tombak Rain

0:11:31

17

5

Roomets Alo

0:11:32

16

6

Ots Martti

0:12:18

15

7

Vahar Raul

0:13:29

14

8

Romulus Vaido

0:15:13

13

9

Liidig Gennadi

0:17:16

12

10

Tõnismägi Tarmo

0:21:01

11

Vanuseklass N1976-1967

I

Ermas Liivi

0:13:37

21

II

Rehepapp Marge

0:14:46

19

III

Aas Annely

0:15:03

18

4

Nõva Siiri

0:15:31

17

5

Kvarnström Kei

0:16:26

16

6

Kolk annela

0:16:49

15

7

Leiten.Kukk Ester

0:18:34

14

8

Tombak Maret

0:18:43

13

9

Kirsimaa Mirje

0:19:45

12

10

Ingerainen Diana

0:22:45

11

11

Teinlum Ene

0:25:28

10

12

Mürk Moonika

ei startinud

Vanuseklass M1956 ja vanemad

I

Ploompuu Tiit

0:12:32

21

II

Mättik Villu

0:15:56

19

III

Rüütel Raido

0:16:07

18

4

Ermas Tõnu

0:16:32

17

5

Krijer Arnold

0:18:36

16

6

Soosalu Arvo

0:19:36

15

7

Kraam Riho

0:21:31

14

8

Palling Jaan

0:23:38

13

Vanuseklass N1966 ja vanemad

I

Rohtla Anne

0:12:22

21

II

Romet Ene

0:15:33

19

III

Mättik Kersti

0:17:33

18

4

Sats Kaidi

0:18:27

17

5

Rüütel Kullo

0:19:02

16

6

Lotmõis Riina

0:21:31

15

7

Siilats Krista

0:22:31

14

8

Järvela Moonika

0:24:20

13

9

Ermas Sirje

ei startinud

Võistkondlik arvestus

  1. 1.36-33-33-28-24= 154p – 12p
  2. 2.32-30-30-29-27=148p – 11p
  3. 3.36-31-19-18-7=111p – 10p
  4. 4.34-21-16-15-13=99p – 9p
  5. 5.- 6.35-26-10-71=71p – 7,5p

5– 6. Ruila              27-21-9-8-6=71p – 7,5p

7. Kibuna                17-15-14-12=58p – 6p

8. Mõnuste             24-22=46p – 5p

9. Kernu                  20-9-4-3=36p – 4p

10. Rally Park         25=25p – 3p

11. Allika                 18=18p – 2p

 

Kohatu-Kirikla ei osalenud

 

 

 

Lauatennis MEHED 23.01.2011

 

  1. 1.PõldaruHaiba 1            36 p
  2. 2.Nüüd VäMuusika          35p
  3. 3.KukkLaitse              34p
  4. 4.BahovskiFerax               33p
  5. 5.TõnismägiHaiba 2            32p
  6. 6.Kommesaar Egert Haiba31p
  7. 7.TirelHaiba 2            30p
  8. 8.LaanemetsHaiba 2            27p
  9. 9.LiidigFerax               24p
  10. 10.KaasikHaiba 2            27p
  11. 11.AbiramMuusika          26p
  12. 12.KooklaRally Park       25p
  13. 13.BahovskiFerax               24p
  14. 14.Bahovski Rasmus Haiba23p
  15. 15.PiiskopMõnuste          22p
  16. 16.AtsoLaitse              21p
  17. 17.Nilp Karl-Kernu              20p
  18. 18.UibomäeHaiba 1            19p
  19. 19.TikenbergAllika              18p
  20. 20.TeetsKibuna            17p
  21. 21.Krimberg Kristjan            16p
  22. 22.MerLaitse              15p
  23. 23.PloompuuKibuna              14p
  24. 24.Atso            Laitse              13p
  25. 25.IbrusFerax               12p
  26. 26.AksaluHaiba 2            11p
  27. 27.AbiramMuusika          10p
  28. 28.Viidik JüRuila                9p
  29. 29.VaharRuila                8p
  30. 30.KirsimaaHaiba 1            7p
  31. 31.VaharRuila                6p
  32. 32.Vähi            Ruila                5p
  33. 33.Raju            Kernu              4p
  34. 34.NilpKernu               3p

 

 

Lauatennis NAISED 23.01.2011.a

 

  1. 1.ReisserFerax               36p
  2. 2.LiidigFerax               33p
  3. 3.LandeHaiba 2            30p
  4. 4.KolkRuila                27p
  5. 5.VingelMõnuste          24p
  6. 6.VaharRuila               21p
  7. 7.RõõmHaiba 1            18p
  8. 8.NasirKibuna              15p
  9. 9.Melis            Kibuna              12p
  10. 10.Raju KäKernu              9p

Kernu Valla Talimängud 2011 Korvpalli vabavisked

Paremusjärjestus

Haiba 1 – 39

  1. 1.Põldaru15
  2. 2.Põldaru Kaljo 13
  3. 3.Piht11
  4. 4.Põldaru10

Ruila 36

  1. 1.Rae18
  2. 2.Aljaste Andres 11
  3. 3.Elismäe Tõ7
  4. 4.Vahar7

Ferax 35

  1. 1.Bahovski Andres 15
  2. 2.Liidig12
  3. 3.Paju8
  4. 4.Ibrus7

Allika 34

  1. 1.Schmidt Andry 14
  2. 2.Schmidt10
  3. 3.Sahtel Reiko 10
  4. 4.Schmidt Karen 7

Muusika 28

  1. 1.Vinnal11
  2. 2.Mäesepp Andres 10
  3. 3.Soopalu7
  4. 4.Ingerainen Tarvo 7

 Haiba 2         27

  1. 1.Tõnismägi Tarmo 11
  2. 2.Kaasik8
  3. 3.Abel8

Kernu 27

  1. 1.Valma12
  2. 2.Ehala9
  3. 3.Valma6
  4. 4.Ehala Anna-Helena 3

Laitse 26

  1. 1.Kukk14
  2. 2.Krimberg Kristjan 10
  3. 3.Meer2

Kibuna 24

  1. 1.Allmere9
  2. 2.Teets9
  3. 3.Ploompuu6
  4. 4.Ploompuu Valdo 4

Kohatu 21

  1. 1.Jersmann10
  2. 2.Fuks6
  3. 3.Tults5

Mõnuste 20

  1. 1.Soosalu10
  2. 2.Aas6
  3. 3.Tedremets Simon 4

Korvpalli vabavisked

01.02.2011

Habas

 

 

  1. 1.Rae, Enn Ruila – 18
  2. 2. Põldaru, Priit Haiba 1 – 15
  3. 3. Bahovski, Andres Ferax – 15
  4. 4.Kukk, Rainer Laitse – 14
  5. 5.Schmidt, Andry Allika – 14
  6. 6.Põldaru, Kaljo Haiba 1 – 13
  7. 7.Liidig. Gennaadi Ferax – 12
  8. 8.Valma, Mark Kernu – 12
  9. 9.Tõnismägi, Tarmo Haiba 2 – 11
  10. 10.Vinnal, Margus Muusika – 11
  11. 11.Piht, Vahur Haiba 1 – 11
  12. 12.Aljaste, Andres Ruila – 11
  13. 13.Põldaru, Brain Haiba 1 – 10
  14. 14.Schmidt, Mati Allika – 10
  15. 15.Sahtel, Reika Allika – 10
  16. 16.Mäesepp, Andres Muusika – 10
  17. 17.Krimberg, Kristjan Laitse – 10
  18. 18.Soosalu, Ano Mõnuste -10
  19. 19.Jersmann, Arp Kohatu – 10
  20. 20.Allmere, Aivar Kibuna – 9
  21. 21.Teets, Taavi Kibuna – 9
  22. 22.Ehala, Eduard Kernu – 9
  23. 23.Paju, Kuldar jun. Ferax – 8
  24. 24.Kaasik, Lauri Haiba 2 – 8
  25. 25.Abel, Raigo Haiba 2 – 8
  26. 26.Elismäe, Tõnu Ruila – 7
  27. 27.Vahar, Raul Ruila – 7
  28. 28.Soopalu, Marko Muusika -7
  29. 29.Ingeraineu, Tarvo Muusika – 7
  30. 30.Ibrus, Rain Ferax – 7
  31. 31.Schmidt, Karen Allika – 7
  32. 32.Valma, Andres Kernu – 6
  33. 33.Aas, Armo Mõnuste – 6
  34. 34.Fuks, Kert Kohatu – 6
  35. 35.Ploompuu, Tiit Kibuna – 6
  36. 36.Tults Mihkel Kohatu – 5
  37. 37.Tedremets, Simon – 4
  38. 38.Ploompuu, Valdo Kibuna – 4
  39. 39.Ehala, Anna-Helena Kernu – 3
  40. 40.Meer, Joonas Laitse – 2

Lauatennis 23.01.2011.a

Võistkondlik seis peale nelja ala

  1. 1.                37,5 punkti
  2. 2.                35 punkti
  3. 3.Kinuna/32 punkti
  4. 4.30,5
  5. 5.30 punkti
  6. 6.28,5 punkti
  7. 7.26 punkti
  8. 8.25 punkti
  9. 9.                23 punkti
  10. 10.Mõ21,5 punkti
  11. 11.                16,5 punkti

Rally lõppjärjestus 12.02.2011

Naised

 

Koht

Eesnimi

Perekonnanimi

Aeg

Poolfinaal

Finaal

Punktid

1

Kaidi

Sats

4,04,073

3,54,476

3,49,284

36

2

Karin

Lähker

4,09,427

3,58,142

3,58,069

33

3

Liivi

Abel

4,27,094

4,17,765

 

30

4

Mirje

Kirsimaa

4,17,537

4,35,163

 

27

5

Annela

Kolk

4,29,349

 

 

24

6

Liis

Kauler

4,30,349

 

 

21

7

Tiivi

Kõpper

4,30,742

 

 

18

8

Ketlin

Liiv

4,37,365

 

 

15

9

Annely

Aas

4,52,620

 

 

12

10

Kristi

Lepik

4,58,333

 

 

9

Noored

Koht

Eesnimi

Perekonnanimi

Aeg

Poolfinaal

Finaal

Punktid

1

Mikk

Ott

3,40,669

3,32,740

3,26,477

36

2

Mihkel

Vaher

3,30,260

3,35,565

3,36,094

33

3

Ingvar

Toomeoja

3,41,733

3,48,549

 

30

4

Mihkel

Tults

3,49,452

4,03,879

 

27

5

Deivi

Vatsk

3,58,944

 

 

24

6

Aivo

Tõnström

4,01,544

 

 

21

7

Peeter

Vaher

4,15,593

 

 

18

8

Ülo

Alliksoo

5,03,587

 

 

15

 

Mehed

Koht

Eesnimi

Perekonnanimi

Aeg

Poolfinaal

Finaal

Punktid

1

Taavi

Pärnala

3,28,997

3,23,297

3,21,993

36

2

Andres

Rõõm

3,25,751

3,21,879

3,24,324

35

3

Mati

Schmidt

3,35,533

3,29,343

3,27,975

34

4

Keijo

Teekivi

3,34,844

3,33,625

3,33,962

33

5

Raido

Kase

3,39,368

3,52,913

 

32

6

Ott

Alender

3,43,839

4,09,051

 

31

7

Kert

Fuks

3,41,167

4,54,026

 

30

8

Rein

Villo

3,43,115

4,57,321

 

29

9

Mait

Mättik

3,44,085

 

 

28

10

Janek

Kadak

3,44,104

 

 

27

11

Raul

Vahar

3,51,614

 

 

26

12

Raido

Rüütel

3,53,032

 

 

25

13

Marko

Mättik

3,53,430

 

 

24

14

Rain

Villo

3,54,291

 

 

23

15

Kristo

Viidik

3,54,581

 

 

22

16

Ain

Aasma

3,55,790

 

 

21

17

Ain

Kauler

3,57,150

 

 

20

18

Andres

Aljaste

3,59,252

 

 

19

19

Rein

Randmets

4,00,438

 

 

18

20

Ivo

Rau

4,07,597

 

 

17

21

Tarmo

Veermäe

4,09,899

 

 

16

22

Alar

Pappel

4,22,657

 

 

15

23

Kuldar

Raju

4,56,406

 

 

14

24

Ain

Ibrus

5,06,385

 

 

13

25

Kristjan

Zeinet

5,12,215

 

 

12

26

Margo

Annus

7,37,525

 

 

11

 

Võistkondlik arvestus

Koht

Võistkond

Naised

Noored

Mehed

Kokku

1

Allika

36

-

25+12

95

2

Kibuna

33

33

28+24

94

3

Kohatu

21

27

36+30

93

4

Haiba 2

15

-

25+33(21)

83

5

Haiba 1

30(27)

30

20

80

6

Ruila

24

18

26+19

69

7

Laitse

-

24(21)

22+17

67

8

Mõnuste

18(12)

-

31+18

67

9

Ferax

-

36(15)

14+13

65

10

Muusika

-

-

32+29(23+16)

61

11

Kernu

9

-

27+15(11)

51

Noored

Koht

Eesnimi

Perekonnanimi

Aeg

Poolfinaal

Finaal

Punktid

1

Mikk

Ott

3,40,669

3,32,740

3,26,477

36

2

Mihkel

Vaher

3,30,260

3,35,565

3,36,094

33

3

Ingvar

Toomeoja

3,41,733

3,48,549

 

30

4

Mihkel

Tults

3,49,452

4,03,879

 

27

5

Deivi

Vatsk

3,58,944

 

 

24

6

Aivo

Tõnström

4,01,544

 

 

21

7

Peeter

Vaher

4,15,593

 

 

18

8

Ülo

Alliksoo

5,03,587

 

 

15

 Kernu_valla_talimangud_2011_juhend.doc

Sisekergejõustik 08.03.2011 Ruilas

Paremusjärjestus

  1. 1.101p
  2. 2.                98,5p
  3. 3.95p
  4. 4.                92,5p
  5. 5.87p
  6. 6.Mõ82p
  7. 7.                81p
  8. 8.                80p
  9. 9.80p
  10. 10.76p

 

 

Talimängude seis peale kuute ala

09.03.2011

 

  1. 1.                61,5p
  2. 2.                51p
  3. 3.                47,5p
  4. 4.                45p
  5. 5.                44p
  6. 6.                42,5p
  7. 7.40p
  8. 8.                39,5p
  9. 9.Mõ36,5p
  10. 10.32p
  11. 11.                15,5p
  12. 12.Rally3p

 

 

 

Kõrgushüpe

Naised

  1. 1.KvarströmRuila      1.40
  2. 2.-3. Ibrus Anna-Ferax     1.35

2.-3. Siilaberg Siiri    Haiba2  1,35

4. Laidna Maarja              Ruila                      1.35

5. Järvela Kaiti                    Muusika               1.25

6. Rõõm Marite                 Haiba1                 1.25

7. Liina Liidig                       Ferax                     1.20

8. Pärna Elsa                       Kibuna                  1.10

 

Kõrgushüpe Mehed

  1. 1.Meer                Laitse    1.85
  2. 2.Jersmann                Kohatu 1.80
  3. 3.KrimbergLaitse    1.80
  4. 4.Paju                Ferax     1.70
  5. 5.Abel                Haiba2  1.65
  6. 6.Vaht                Ferax     1.60
  7. 7.Post               Kibuna  1.60
  8. 8.Tõnu                Ruila      1.55
  9. 9.Vähi                Ruila      1.55
  10. 10.Laidna                Ruila      1.55
  11. 11.LoorentsHaiba2  1.50
  12. 12.-13 Ibrus                Ferax     1.40
  13. 13.-12. VaharRuila      1.40
  14. 14.-15. Melis                Kibuna  1.40
  15. 15.-14. SoosaluMõnuste  1.40
  16. 16.Kapitonov                Haiba1  1.30

Topispallivise

Naised

  1. 1.KvarnströmRuila                     11.70
  2. 2.Lääne                Ruila                      10.00
  3. 3.Laidna                Ruila                      9.55
  4. 4.Soopalu                Muusika               9.08
  5. 5.Liiv                Haiba2                 8.90
  6. 6.Järvela                Muusika               8.87
  7. 7.Rõõm                Haiba1                  8.43
  8. 8.KivilooFerax                    8.33
  9. 9.-10. Vahar                Ruila                      7.95
  10. 10.-9. TombakKohatu                 7.95
  11. 11.Liidig                Ferax                     7.65
  12. 12.Ibrus Anna-Ferax                     7.23
  13. 13.Tombak                Kohatu                 6.35
  14. 14.Raudva                Allika                     6.25
  15. 15.Sats                Allika                     6.00
  16. 16.Leiten-KukkLaitse                    5.88
  17. 17.Sats                Haiba2                  5.45

 

Topispallivise

N-veteranid (sünd 71 ja varem)

  1. 1.Abel                Haiba1                  11.20
  2. 2.Krjukov                Ruila                      9.14
  3. 3.AasMõnuste             7.37
  4. 4.KirsimaaHaiba1                  7.35
  5. 5.Vingel                Mõnuste             6.43
  6. 6.Melis                Kibuna                  5.80
  7. 7.Rüütel                Allika                     5.56
  8. 8.JärvelaMuusika               5.17

 

Topispallivise

Mehed

  1. 1.LoorentsHaiba2  15.46
  2. 2.Paju                Ferax     16.43
  3. 3.Vähi                Ruila      15.75
  4. 4.Tohvri                Allika     14.86
  5. 5.Meer                Laitse    14.65
  6. 6.Teets                Kibuna  14.60
  7. 7.KrimbergLaitse    14.37
  8. 8.Kraam                Muusika               13.98
  9. 9.Vaht                Ferax     13.13
  10. 10.Tikenberg                Allika     12.75
  11. 11.Aljaste                Ruila      12.56
  12. 12.Post                Kibuna  12.52
  13. 13.LaanemetsHaiba2  11.84
  14. 14.Atso                Laitse    11.80
  15. 15.-16. AllmereKibuna  11.44
  16. 16.-15. Aas                Mõnuste             11.44
  17. 17.Tõnov Tõ                Ruila      11.30
  18. 18.Sepp                Ruila      9.82
  19. 19.Melis                Kibuna  9.28
  20. 20.Ibrus                Ferax     8.88
  21. 21.Kapitonov                Haiba 1 6.86

 

Topispallivise

M-veteranid

 

  1. 1.Liidig                Ferax     10.83
  2. 2.BahovskiFerax     10.69
  3. 3.Ploompuu                Kibuna  10.48
  4. 4.Piht                Haiba2  10.10
  5. 5.Liiv                                Haiba2  7.77
  6. 6.Soosalu                Mõnuste             7.63

Hoota kaugus

Naised

 

  1. 1.LääneRuila      2.20
  2. 2.KvarnströmRuila      2.19
  3. 3.Tombak                Kohatu 2.16
  4. 4.RõõmHaiba1  2.15
  5. 5.Ibrus Anna-Ferax     2.06
  6. 6.Liidig                Ferax     2.03
  7. 7.Laidna                Ruila      1.98
  8. 8.Soopalu                Muusika               1.97
  9. 9.Tombak                Kohatu 1.96
  10. 10.Järvela                Muusika               1.94
  11. 11.Siilaberg                Haiba2  1.90
  12. 12.RaudvaAllika     1.02
  13. 13.Leiten-KukkLaitse    1.68
  14. 14.SatsAllika     1.64
  15. 15.SatsHaiba2  1.60
  16. 16.TombakKohatu 1.52

Hoota kaugus

N-veteranid

  1. 1.AbelHaiba1  2.00
  2. 2.Kirsimaa                Haiba1  1.81
  3. 3.Krjukov                Ruila      1.80
  4. 4.AasMõnuste             1.76
  5. 5.Rüütel                Allika     1.73
  6. 6.JärvelaMuusika               1.47

 

Hoota kaugus Mehed

 

  1. 1.TohvriAllika     3.16
  2. 2.AbelHaiba2  2.80
  3. 3.JersmannKohatu 2.79
  4. 4.KrimbergLaitse    2.78
  5. 5.VähiRuila 2.77
  6. 6.MeerLaitse    2.71
  7. 7.Tõnov TõRuila      2.67
  8. 8.PajuFerax     2.60
  9. 9.Loorents Madis2.55
  10. 10.Soopalu Marko2.52
  11. 11.VahtFerax     2.50
  12. 12.KaasikHaiba2  2.46
  13. 13.AtsoLaitse    2.45
  14. 14.MelisKibuna  2.38
  15. 15.LaanemetsHaiba2  2.28
  16. 16.IbrusFerax     2.27
  17. 17.SahtelAllika     2.23
  18. 18.LaidnaRuila      2.17
  19. 19.Viidik JüRuila      2.15
  20. 20.VaherRuila      2.14
  21. 21.SüldRuila      2.06
  22. 22.KapitonovHaiba1  2.00

 

Hoota kaugus

M-veteranid

  1. 1.Liidig                Ferax     2.38
  2. 2.BahovskiFerax     2.22
  3. 3.Ploompuu                Kibuna  2.15
  4. 4.Piht                Haiba2  2.13
  5. 5.Soosalu                Mõnuste             2.07
  6. 6.Viidik                Ruila      2.03
  7. 7.Liiv                                Haiba2  2.01
  8. 8.KõrgessaarAllika     1.78

Talimängude seis 21.03.2011.a.

  1. 1.Ruila – 80,5 p
  2. 2.Haiba 2 – 71,5p
  3. 3.Haiba 1 – 65 p
  4. 4.Ferax – 59 p
  5. 5.Kibuna – 57p
  6. 6.Allika – 53,5p
  7. 7.Laitse – 52,5p
  8. 8.Muusika – 50p
  9. 9.Mõnuste – 47,5p
  10. 10.Kohatu – 47p
  11. 11.Kernu – 25,5p
  12. 12.Rally Park – 3p

Paremusjärjestus koroonas 20.03.2011.a.

Mehed

  1.                Küla                       Punkte
    1. 1.KukkLaitse                    36p
    2. 2.VaharRuila                      35p
    3. 3.UibomäeHaiba 1                 34p
    4. 4.Morozovhaiba 1                  33p
    5. 5.BahovskiFerax                     32p
    6. 6.TõnismägiHaiba 2                 31p
    7. 7.AasMõnuste             30p
    8. 8.TirelHaiba 2                 29p
    9. 9.AtsoLaitse                    28p
    10. 10.TikenbergAllika                     27p
    11. 11.KaasikHaiba2                  26p
    12. 12.AljasteRuila                      25p
    13. 13.ValmaKernu                    24p
    14. 14.AasFerax                     23p
    15. 15.LaanepHaiba 2                 22p
    16. 16.PõldaruHaiba 1                 21p
    17. 17.BahovskiFerax                     20p
    18. 18.TombakKohatu                 19p
    19. 19.KirsimaaHaiba 1                 18p
    20. 20.Alliksoo ÜFerax                     17p
    21. 21.KraamMuusika               16p
    22. 22.BeljäevMõnuste             15p
    23. 23.PihtHaiba 1                 14p
    24. 24.AbiramKibuna                  13p
    25. 25.BahovskiFerax                     12p
    26. 26.KirsimaaHaiba 1                 11p
    27. 27.AksaluHaiba 2                 10p
    28. 28.LonnAllika                     9p
    29. 29.KapitonovHaiba 1                 8p
    30. 30.TõnismägiHaiba 2                 7p
    31. 31.VaharRuila                      6p
    32. 32.Bahovskihaiba 2                  5p
    33. 33.VähiRuila                      4p
    34. 34.IbrusFerax                     3p
    35. 35.VaharRuila                      2p
    36. 36.SarvHaiba 1                 1p
    37. 37.MelisKibuna                  1p
    38. 38.KapitonovHaiba 1                 1p
    39. 39.Viidik JüRuila                      1p
    40. 40.SüldRuila                      1p
    41. 41.LaanemetsHaiba 1                 1p

Naised

  1.        Küla                       Punkte
    1. 1.LandeHaiba 2                 36p
    2. 2.SuitsHaiba 1                 33p
    3. 3.LiivHaiba 2                 30p
    4. 4.KirsimaaHaiba 1                 27p
    5. 5.TombakKohatu                 24p
    6. 6.KolkRuila                      21p
    7. 7.AllikuHaiba 2                 18p
    8. 8.Leiten KukkLaitse    15p
    9. 9.SideljovFerax                     12p
    10. 10.TombakKohatu                 9p
    11. 11.VaharRuila                      6p
    12. 12.KarroMõnusta              3p
    13. 13.PihtHaiba 1                 1p
    14. 14.MelisKibuna                  1p
    15. 15.LauriHaiba 1                 1p
    16. 16.KiviloFerax                     1p
    17. 17.TombakKohatu                 1p

Võistkondlik koroona

  1. 1.Haiba 2 – 152 p
  2. 2.Haiba 1 – 148 p
  3. 3.Ferax – 104 p
  4. 4.Ruila – 93 p
  5. 5.Laitse – 79 p
  6. 6.Kohatu – 53p
  7. 7.Mõnuste 48p
  8. 8.Allika – 36p
  9. 9.Kernu – 24p
  10. 10.Muusika – 16p
  11. 11.Kibuna – 15p

KERNU VALLA TALIMÄNGUD

 

{xtypo_button1}Talimängud 2016{/xtypo_button1}{xtypo_button2}Talimängud 2015{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2014{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2013{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2012{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2011{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2010{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2009{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2008{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2007{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2006{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2005{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2004{/xtypo_button2}

Spordisündmused:

No events
Free business joomla templates