Talimängude tutvustus:

Kernu valla Talimängude sari algas aastal 1993, mil loodi Kernu vald.  

Kohalikud talimängud on meie elanikkonna hulgas väga populaarsed. Kaasatud on kõik külad, asutused, ettevõtted. Eraldi vanusegrupid on noortele, täiskasvanutele ja vanemale astmele. 

Talimängud 2010

Talimängude kokkuvõte

 

1. Haiba2                131 punkti

2.  Muusika             127,5 punkti

3. Ruila                    125,5 punkti

4. Ferax                   122 punkti

5. Haiba1                120 punkti

6. Kibuna                 118 punkti

7. Laitse                   100 punkti

8. Mõnuste              99 punkti

9. Allika/Metsanurga 95,5 punkti

10. Kohatu               81 punkti

11. Kernu                 54,5 punkti

  

Haibas 09.04.2010.

Kernu valla talimängude mälumäng

6.04.2010.a

1. Ferax         52 punkti

2. Muusika     50 punkti

3. Kibuna       46 punkti

4. Mõnuste     44 punkti

5. Haiba1        43 punkti

6. Kohatu        41 punkti

7.-8 Ruila       40 punkti

7.-8 Kernu     40 punkti

9. Haiba2       33 punkti

10. Laitse       29 punkti

11. Allika/Metsanurga 19 punkti

 

 

 

Kernu valla talimängude male

30.03.2010.a

MEHED

1.   Piht Meelis              Haiba2           7p        36p

2.   Melis Ullo                Kibuna           6,5p     35p

3.   Schmidt Mait           Allika              6p        34p

4.   Bahovski Andres     Ferax             6p        33p

5.   Õispuu Toomas      Kohatu           5,5p     32p

6.   Parek Leiger           Allika              5,5       31p

7.   Ploompuu Tiit          Kibuna           5,5p     30p

8.   Tirel Tanel               Haiba2           5p        29p

9.   Karilaid Jaanus        Mõnuste        5p        28p

10. Aljaste Andres        Ruila              5          27p

11. Melis Uno                Kibuna          5p         26p

12. Kraam Uno             Muusika         5p         25

13. Kaasik Lauri           Haiba2           5p         24p

14.   Kraam Riho           Muusika         4,5p      23

15. Liidig Gennadi        Ferax             4,5p      22p

16.  Arumets Arne         Allika              4,5p      21p

17. Tõnismägi Tarmo    Haiba2          4,5p       20p

18. Melis Urmo              Kibuna          4,5p       19p

19. Tombak Rain          Kohatu           4,5p      18p

20. Järvela Jaanus        Muusika         4p        17p

21. Morozov Nikolai       Haiba1           4p        16p

22. Aas Armo                Mõnuste         4p         15p

23. Aasmaa Ain            Haiba2            4p        14p

24. Valma Andres        Kernu              4p        13p

25.  Liiv Tiit                   Haiba2            4p        12p

26. Vahar Raul             Ruila               4p        11p

27. Põldver Jaanus       Ruila              3,5p      10p

28. Mäesepp Eduard    Muusika         3,5p      9p

29. Vahar Karla            Ruila               3,5p      8p

30. Suits Kalle              Haiba2            3,5p      7p

31. Kraam Arvo            Muusika          3p         6p

32. Laanep Taavi         Haiba2            3p         5p

33. Vahar Peeter          Ruila              3p         4p

34. Uibomäe Madis       Haiba1            3p        3p

35. Sarv Ragnar           Haiba1            3p        2p

36. Nasir Uno                Kibuna            3p        1p

37. Raissar Jalmar        Kibuna            3p        1p

38. Kirsimaa Kevin        Haiba1            3p        1p

39. Kuusk Arvet            Haiba2            2,5p     1p

40. Kapitonov Stepan   Haiba1            2,5p      1p

41. Nilp Karl-Marcus     Kernu              2p        1p

42. Kapitonov Alik        Haiba1             2p        1p

43. Nilp Cris-Martin       Kernu              2p        1p

NAISED

1.   Lauska Ester           Kernu              7p        36p

2.   Melis Heli                 Kibuna            5,5        33p

3.   Ilves Laivi                Allika               4,5p      30p

4.   Kolk Annela             Ruila               4p         27.p

5.   Vahar Karin             Ruila               4p         24p

6.   Tombak Liisi            Kohatu            4p         21p

7.   Liiv Ketlin                 Haiba2            3,5p      18p

8.   Tombak Mirje           Kohatu           3p         15p

9.   Randva Liina           Allika               2p         12p

10. Elimäe Enna           Ruila               2p          9p

11. Roop Kristel            Kohatu            2p          6p

12. Holm Reet               Haiba              1p          3p

 

 

 Võrkpall

Kernu valla talimängude võrkpalli paremusjärjestus

Ruilas 14.03.2010.a

 

1.    Haiba2             15p

2.    Kibuna             14p

3.    Ferax               13p

4.    Ruila                12p

5.    Muusika          11p

6.    Haiba1             10p

7.    Allika               9p

8.    Mõnuste          8p

9.    Laitse               7p



Kabe

Võistkondlik kabe

  1. 1.158p
  2. 2.Muusika 129p
  3. 3.124p
  4. 4.109p
  5. 5.84p
  6. 6.Kohatu 79p
  7. 7.51p
  8. 8.35p
  9. 9.Mõnuste 12p
  10. 10.5p
  11. 11.2p

MEHED

  1. 1.Bahovski6              26,0        36
  2. 2.Rohunurm5,5          24,5        35
  3. 3.Alemaa                5,5          24,5        34
  4. 4.Põldaru                5,5          18,5        33
  5. 5.Aller                5              26,5        32
  6. 6.Melis                5              23,0        31
  7. 7.Aljaste                4,5          27,0        30
  8. 8.Järvela                4,5          25,5        29
  9. 9.Melis                4,5          25,0        28
  10. 10.Mäesepp4,5          24,0        27
  11. 11.Piht                4              27,5        26
  12. 12.Tõnismägi4              26,5        25
  13. 13.Mäesepp4              26,0        24
  14. 14.Õispuu4              23,5        23
  15. 15.Liiv                                4              23,5        22
  16. 16.Tirel                4              20,5        21
  17. 17.Põldaru                4              20,5        20
  18. 18.Vahar                4              19,0        19
  19. 19.Põldaru                4              18,5        18
  20. 20.Vahar                4              17,0        17
  21. 21.Tombak                3,5          20,5        16
  22. 22.Melis                3,5          20,5        15
  23. 23.Kaasik                3              25,5        14
  24. 24.Kraam                3              23,5        13
  25. 25.Kraam                3              22,5        12
  26. 26.Kraam                3              22,0        11
  27. 27.Laanemets3              21,5        10
  28. 28.Laanep                3              21,5        9
  29. 29.Ojaveer3              21,0        8
  30. 30.Vahar                3              19,0        7
  31. 31.Kirsimaa3              19,0        6
  32. 32.Puht                3              18,0        5
  33. 33.Sepp                3              17,5        4
  34. 34.Uibomäe                2,5          19,0        3
  35. 35.Ibrus                2,5          16,0        2
  36. 36.Nilp Karl-2              19,0        1
  37. 37.Kapitonov2              18,0        1
  38. 38.Kapitonov                2              18,0        1
  39. 39.Nilp                2              15,5        1
  40. 40.Sarv                1,5          15,5        1
  41. 41.Kirsimaa                1              17,5        1
  42. 42.Joll                1              14,5        1

NAISED

  1. 1.Arukask6,5          22,0        36
  2. 2.Melis5              22,0        33
  3. 3.Mülla5              19,0        30
  4. 4.Tombak4,5          21,5        27
  5. 5.Kolk4,5          20,0        24
  6. 6.Ojaveer Hanna-4,5          19,0        21
  7. 7.Melis4,5          18,5        18
  8. 8.Liiv4,5          16,0        15
  9. 9.Tombak4              20,0        12
  10. 10.Kõpper4              18,5        9
  11. 11.Melis4              18,0        6
  12. 12.Sideljov4              17,0        3
  13. 13.Samotailo4              16,5        1
  14. 14.Vingel3,5          18,5        1
  15. 15.Oks3,5          16,5        1
  16. 16.Beljäev3,5          16,5        1
  17. 17.Vahar3              20,5        1
  18. 18.Aas3              19,5        1
  19. 19.Teekivi3              17,5        1
  20. 20.Holm3              17,0        1
  21. 21.Ibrus Anna-3              12,0        1
  22. 22.Roop2,5          16,5        1
  23. 23.Rõõm2,5          16,0        1
  24. 24.Säde2,5          12,0        1
  25. 25.Krjukov2              18,5        1
  26. 26.Lamberg2              15,0        1
  27. 27.Melis2              15,0        1



Talimängude kergejõustikuvõistluse võistkondlik paremusjärjestus

1.       Haiba1  103p

2.       Ferax     99p

3. Ruila  97p

4.-5. Laitse          90p

4.-5. Haiba2        90p

6. Allika/Metsanurga      85p

7. Muusika          81p

8. Mõnuste         65p

9. Kibuna             36p

10. Kohatu          32p

Ruilas

02.03.2010.a



Sisekergejõustik

Hoota kaugushüpe

Naised 1971 ja hiljem

02.03.2010 Ruilas

  1. 1.Evert Reine Haiba1 2.21p
  2. 2.Lääne Kairi Ruila 2.19p
  3. 3.Kvanstrom Kelly Ruila 2.18p
  4. 4.Rõõm Marite Haiba1 2.17p
  5. 5.Säde Kadri Laitse 2.16p
  6. 6.Rehepap Marge Ruila 1.15p
  7. 7.Liiv Annika Allika 1.14p
  8. 8.Järvela Kaivi Muusika 1.12p
  9. 9.Ibrus Anna-Marie Ferax 1.12p
  10. 10.Oks Epp Laitse 1.                11p
  11. 11.Lepik Kadi Haiba2 1.                10p
  12. 12.Kõpper Kristi Mõnuste 1.9p
  13. 13.Sats Kristi Allika 1.                8p
  14. 14.Sarapuu Siiri Muusika 1.7p

Naised 1970 ja varem

  1. 1.Abel Liivi Haiba1 2.                21p
  2. 2.Aasamaa Liis Haiba1 2.19p
  3. 3.Rüütel Kulla Allika 1.                18p
  4. 4.Aas Anneli Mõnuste 1.17p
  5. 5.Krjukov Live Ruila 1.                16p
  6. 6.Viilu Kersti Kohatu 1.                15p
  7. 7.Sats Kadre Allika 1.                14p
  8. 8.Järvela Moonika Muusika 1.13p

Hoota kaugushüpe

Mehed sünd. 1965 ja varem

02.03.2010.a

  1. 1.Liidig Gennadi Ferax 2.21p
  2. 2.Viidik Aivar Ruila 2.                19p
  3. 3.Ploompuu Tiit Kibuna 2.18p
  4. 4.Liiv Ahto Allika 2.                17p
  5. 5.Kõrgessaar Vallo Allika 1.16p
  6. 6.Bahovski Andres Ferax 1.15p
  7. 7.Rüütel Raido Allika 1.14p
  8. 8.Parek Leiger Allika 1.                13p

Mehed sünd. 1966 ja hiljem

  1. 1.Abel Raigo Haiba1 2.                21p
  2. 2.Meer Joonas Laitse 2.                19p
  3. 3.Evert Rauno Haiba2 2.18p
  4. 4.Petoffer Martin Ruila 2.17p
  5. 5.Loorents Madis Haiba2 2.16p
  6. 6.Soopalu Marko Muusika 2.15p
  7. 7.Järvela Rainer Muusika 2.14p
  8. 8.Paju Kuldar Ferax 2.                13p
  9. 9.Järvela Jaanus Muusika 2.12p
  10. 10.Atso Priit Laitse 2.                11p
  11. 11.Kaasik Lauri Haiba2 2.43 10p
  12. 12.Sahtel Raiko Allika 2.                9p
  13. 13.Tikenberg Aivar Allika 2.8p
  14. 14.Pukspuu Martin Muusika 2.7p
  15. 15.Mäesepp Andrus Muusika 2.6p
  16. 16.Kruusmaa Lenar Allika 2.5p
  17. 17.Kann Toomas Laitse 2.4p
  18. 18.Kungla Veiko Haiba1 2.3p
  19. 19.LaidnaRuila 2.23              2p
  20. 20.Mihejev Al-der2.10        1p
  21. 21.Vahar Karla Ruila 2.1p
  22. 22.Ibrus rain Ferax 1.1p

Topispallivise

Naised sünd 1971 ja hiljem

02.03.2010.a Ruilas

  1. 1.Kvarnstrom Kelly Ruila 13.21p
  2. 2.Evert Reine Haiba1 11.19p
  3. 3.Lääne Kairi Ruila 11.                18p
  4. 4.Liiv Kaidi Allika 9.                17p
  5. 5.Rõõm Marite Haiba1 9.16p
  6. 6.Rehepap Marge Ruila 9.15p
  7. 7.Oks Epp Laitse 7.                14p
  8. 8.Lepik Kadi Haiba2 7.13p
  9. 9.Järvela Kaivi Muusika 6.12p
  10. 10.Liiv Kristiina Allika 6.                11p
  11. 11.Sats Kairi Allika 6.                10p
  12. 12.Sats Kristi Allika 6.                9p
  13. 13.Kõpper Kristi Mõnuste 6.8p
  14. 14.Sarapuu Siiri Muusika 6.7p
  15. 15.Ibrus Anna-Marie Ferax 6.6p
  16. 16.Liiv Annika Allika 5.                5p

Naised sünd. 1970 ja varem

  1. 1.Abel Liivi Haiba1 11.                21p
  2. 2.Krjukov Live Ruila 8.                19p
  3. 3.Aasamaa Liis Haiba1 8.18p
  4. 4.Viilu Kersti Kohatu 6.                17p
  5. 5.Vingel Mare Mõnuste 6.16p
  6. 6.Aas Anneli Mõnuste 6.15p
  7. 7.Sats Kaidi Allika 6.                14p
  8. 8.Rüütel Kulla Allika 5.                13p
  9. 9.Lumiküla Lea Allika 5.12p
  10. 10.Järvela Moonika Muusika 5.11p

Topispallivise

Mehed sünd. 1966 ja hiljem

02.03.2010.a Ruilas

  1. 1.Paju Kuldar Ferax 16.66 21p
  2. 2.Loorents Madis Haiba2 16.19p
  3. 3.Petoffer Martin Ruila 14.18p
  4. 4.Kotelnikov Jaanis Muusika 14.46 17p
  5. 5.Meer Joonas Laitse 14.16p

6.-7. Evert Rauno Haiba2 14.00          14,5p

6.-7. Kraam Uno Muusika 14.00        14,5p

8. Abel Raigo Haiba2 13.84                 13p

9.  Aljaste Andres Ruila 13.62             12p

10. Põldäär Simo Muusika 13.10       11p

11. Kruusmaa Janar Allika 12.96        10p

12. Kann Toomas Laitse 12.47            9p

13.Tikenberg Aivar Allika 12.40          8p

14. Atso Priit Laitse 12.39                     7p

15. Beljäev Himre Mõnuste 12.18    6p

16. Laanemets Janar Haiba2 11.73   5p

17. Aas Armo Mõnuste 11.65             4p

18. Kaljura Rait Laitse 10.54 3p

19. Sahtel Reiko Allika 10.42               2p

20. Kruusmaa Lenar Allika 10.04        1p

21. Kaasik Lauri Haiba2 9.72                1p

22. Jänes Riho Muusika 9.34               1p

23. Mihejev Al-der Haiba1 8.98         1p

24. Kungla Veiko Haiba1 8.26             1p

Mehed sünd. 1965 ja varem

1.       Liidig Gennadi Ferax 11.45            21p

2.       Bahovski Andres Ferax 10.53      19p

3.       Ploompuu Tiit Kibuna 9.79            18p

4.       Liiv Ahto Allika 9.76                          17p

5.       Parek Leiger Allika 9.28                  16p

6.       Rüütel Raido Allika 8.30                 15p

7.       Kõrgesaar Vallo Allika 8.20            14p

8.       Viidik Aivar Ruila 7.67                      13p

 

Kõrgushüpe

Mehed

02.03.2010.a Ruilas

1. Meer Joonas Laitse 1.90                           21p

2. Petoffer Martin Ruila 1.85                       19p

3. Järvela Rainer Muusika 1.75                    18p

4. Paju Kuldar Ferax 1.70                               17p

5. Loorents Madis Haiba2 1.70                    16p

6. Abel Raigo Haiba2 1.65                              15p

7.-8. Pukspuu Martin Muusika 1.60          13,5p

7.-8.Kruusmaa Janar Allika 1.60                  13,5p

9. Evert Rauno Haiba2 1.50                           12p

10. Laidna Kristjan Ruila  1.45                       11p

11. Ibrus Rain Ferax 1.40                               10p

12. Vahar Karla Ruila 1.35                              9p

Kõrgushüpe

Naised

1.       Evert Reine Haiba1 1.45                 21p

2.       Kvanstrom Kelly Ruila 1.45           19p

3. Säde Kadri Laitse 1.40                                18p

4.-5. Rõõm Marite  Haiba1 1.30                  16,5p

4.-5. Järvela Kaivi Muusika 1.30                  16,5p

6. Ibrus Anna Maria Ferax 1.25                   15p

7. Rehepap Marge Ruila 1.15                       14p



Suusatamine

 

Kernu valla talimängud

Suusatamine Alemal

21.02.2010.a

Võistkondlik arvestus

 

1.       Muusika       97 punkti

2.       Ruila             96 punkti

3.       Kibuna         93 punkti

4.       Kohatu          88 punkti

5.       Haiba 1         82 punkti

6.       Mõnuste       80 punkti

7.       Laitse            75 punkti

8.       Ferax            65 punkti

9.       Kernu            59 punkti

10.   Haiba 2          25 punkti

11.   Allika              16 punkti

Sõudeergomeeter

 

Sõudeergomeeter 16.02.2010

Võistkondlik arvestus

1.       Haiba 2 6.16,2

Evert Rauno 1.27,8

Laanemets Janar 1.28,2

Loorents Madis 1.31,9

Lepik Kadi 1.48,3

2.       Ruila 6.25,4

Nüüd Rene 1.30,9

Aljaste Andres 1.31,2

Elismäe Tõnu 1.35,3

Mägi Margit 1.48,0

3.       Muusika 6.31,5

Kraam Uno 1.27,7

Vinnal Margus 1.29,8

Tapo Anti 1.31,0

Järvela Kaili 2.02,9

4.       Laitse 6.35,4

Kookla Erko 1.34,1

Meer Joonas 1.34,6

Atso Priit 1.37,2

Oks Epp 1.50,5

5.       Ferax 6.40,1

Paju Kuldar 1.25,5

Vaht Reigo 1.36,5

Liidig Gennadi 1.42,2

Schmidt Tiina 1.55,9

6.       Allika 6.41,2

Tikenberg Aivar 1.29,6

Kruusmaa Janar 1.35,0

Kruusma Lenar 1.38,8

Tikenberg Lea 1.57,8

7.       Haiba1 6.47,1

Põldaru Brain 1.37,0

Laigu Karl 1.38,0

Põldaru Priit 1.40,2

Rõõm Marite 1.51,9

8.       Mõnuste 6.48,8

Soosalu Mattias 1.38,3

Aas Armo 1.39,7

Beljäev Himre 1.40,1

Randmets Tiina 1.50,7

9.        Kibuna (3 võistlejat)

Ploompuu Tiit 1.39,1

Rand Terje 1.58,0

Melis Ilona 2.03,0

10.   Kohatu (2 võistlejat)

Jersmann Arp 1.37,3

Tombak Rain 1.40,0

Haibas

17.02.2010.a

 

NAISED

1.       Abel  Liivi 1.47,3

2.       Mägi Margit 1.48,0

3.       Lepik Kadi  1.48,0

4.       Oks Epp 1.50,5

5.       Randmets Tiina 1.50,7

6.       Rõõm Marite 1.51,9

7.       Schmidt Tiina 1.55,9

8.       Kivisild Maie 1.57,2

9.       Tikenberg Lea 1.57,8

10.   Rand Terje 1.58,0

11.   Mürk Moonika 1.59,3

12.   Liidig Liina 1.59,6

13.   Aas Anneli 2,00,4

14.   Järvela Kaili 2,02,9

15.   Melis Ilona 2,03,0

16.   Säde Kadri 2.08,4

 

MEHED

  1. 1.Paju Kuldar 1.25,5
  2. 2.Kraam Uno 1.27,7
  3. 3.Evert Rauno1.27,8
  4. 4.Laanemets Janar 1.28,2
  5. 5.Tikenberg Aivar 1.29,6
  6. 6.Vinnal Margus 1.29,6
  7. 7.Nüüd Rene 1.30,9
  8. 8.Tappo Anti 1.31,0
  9. 9.Aljaste Andres 1.31,2
  10. 10.Põldäär Siimo 1.31,6
  11. 11.Loorents Madis 1.31,9
  12. 12.Kookla Erko 1.34,1
  13. 13.Meer Joonas 1.34,6
  14. 14.Kruusmaa Janar 1.35,0
  15. 15.Elismäe Tõnu 1.35,3
  16. 16.Abel Raigo 1.35,9
  17. 17.Vaht Reigo 1.36,5
  18. 18.Põldaru Brain 1.37,0
  19. 19.Atso Priit 1.37,2
  20. 20.Jersmann Arp 1.37,3
  21. 21.Laigu Karl 1.38,0
  22. 22.Soopalu Marko 1.38,1
  23. 23.Soosalu Mattias 1.38,3
  24. 24.Kruusmaa Lenar 1.38,8
  25. 25.Ploompuu Tiit 1.39,1
  26. 26.Kaasik Lauri 1.39,4

27.-28. Vahar Raul 1.39,7

27.-28. Aas Armo 1.39,7

29. Beljäev Himre 1.40,1

30. Põldaru Priit 1.40,2

31. Tombak Rain 1.40,8

32. Liidig Gennadi 1.42,2

33. Ibrus Ain 1.43,0

34. Aas Andrus 1.43,7

35. Soosalu Arvo 1.48,4

36. Bulavin Juri 1.50,6

37. Kirsimaa Kaupo 1.55,9



Jäärada

Võistkondlik jäärada

Haiba2  36 17 30 27 3  93p

Allika-Metsanurga 26 30 12 21 36 92p

Kohatu  32 29 27 88p

Mõnuste 33 30 22 14 13 85p

Ruila 31 21 12 24,5 24 79,5p

Laitse 33 28 27 18 12 79p

Muusika 35 24,5 23 18 9 77,5p

Kibuna  34 20 21 15  75p

Haiba1  11 9 24 9 36 71p

Ferax 19 16 15 33 6 68p

Kernu 18 8 10 15 43p

 

Mehed

 

1.     Rõõm Andres Haiba2 3,42,7 36p

2.     Kase Raido Muusika 7,30,4 35p

3.     Mättik Mait Kibuna 3,41,9 34p

4.     Rau Ivo Laitse 3,56,2 33p

5.     Kolk Andrus Kohatu 3,50,8 32p

6.     Vahar Raul Ruila       3,58,2 31p

7.     Schmidt Mati Allika 5,27,0 30p

8.     Romandi Mairo Kohatu katk. 29p

9.     Viidik Kristo Laitse 3,56,19 28p

10. Ups Indrek   Laitse 3,58,7 27p

11. Rüütel Raido Allika 4,00,0 26p

12-13. Sepp Tiit Ruila  4,01,5 24,5p

12-13. Veerme Tarmo    Muusika 4,01,5 24,5p

14. Tappo Anti   Muusika 4,02,5 23p

15. Alender Ott Mõnuste 4,02,72 22p

16. Volmer Arved Ruila 4,06,03 21p

17. Mättik Villu  Kibuna 4,06,2 20p

18. Aas Andrus Ferax 4,12,22 19p

19. Lepik Kristjan Kernu 4,14,19 18p

      20. Teekivi Keijo Haiba2 4,17,72 17p

      21. Ibrus Ain Ferax 4,19,66 16p

     22. Paju Kuldar Ferax 4,31,03 15p

     23. Aas Armo Mõnuste 4,36,28 14p

     24. Randmets Rein Mõnuste 4,37,3 13p

    25. Lonn Urmas Allika 4,37,75 12p

    26. Kauler Ain Haiba1 4,40,69 11p

    27. Kadak Janek Kernu 5,23,43 10p

    28. Põldaru Brain Haiba1 6,27,41 9p

    29. Pappel Alar Kernu 8,45,60 8p

      Mättik Marko Kibuna katkestas

      Pärnala Taavi Kohatu ei startinud

 

Naised

 

1.     Sats Kaidi  Allika        4,21,1    36p

2.     Aas Annely Mõnuste 4,21,3 33p

3.     Lepik Kadi Haiba2 4,38,2 30p

4.     Arumetsa Liisa Haiba2 4,48,8 27p

5.     Abel Liivi      Haiba 1 4,44,9    24p

6.     Sats Kair      Allika 4,55,2 21p

7.     Järvela Moonika      Muusika 5,02,2 18p

8.     Tamsalu Keiti Kernu 5,17,3 15p

9.     Kolk Annela Ruila 6,44,8 12p

10.   Evert Reine Haiba1 6,59,7 9p

 

Noored (sünd. 1991.a ja hiljem)

1.     Toomeoja Ingvar     Haiba1  3,44,3    36p

2.     Ott Mikk      Ferax     3,47,0    33p

3.     Fuks Kert    Mõnuste 4,01,9 30p

4.     Romandi Mihkel      Kohatu 6,23,3    27p

5.     Vahar Peeter Ruila 3,57,7 24p

6.     Vaher Mihkel Kibuna 4,06,9 21p

7.     Vatsk Deivi Laitse 4,08,03 18p

8.     Jaakson Mardo Kibuna 4,09,5 15p

9.     Tõnström Aivo Laitse 4 ,15,6  12p

10.  Jänes Allar Muusika 4,47,5 9p

11. Alliksoo Ülo Ferax     4,54,0    6p

12.  Tults Mihkel Haiba2 4,56,6 3p

Korvpalli vabavisked külade kaupa

 

 

 

I-II    Laitse  41 tabamust                           14,5 punkti

Erko Kookla                 7

Alvar Aronija               10

Kristjan Krimberg      14

Rainer Kukk                  17

 

I-II  Muusika 41 tabamust                  14,5 punkti

Andres Mäesepp         13

Margus Vinnal             15

Uno Kraam                  10

Tarvo Ingerainen          13

 

3-5   Ferax  33 tabamust            12 punkti

Andres Bahovski               15

Silver Bahovski                   7

Kuldar Paju                        9

Gennadi Liidig                   9

 

3-5   Haiba I 33 tabamust         punkti

Madis Hibomäe            4

Kaljo Põldaru               11

Brain Põldaru              11

Priit Põldaru                 11

 

3-5   Allika-Metsanurga    33 tabamust   12 punkti

Mati Schmidt               12

Handro Kõrgesaar                  8

Andry Schmidt                        13

 

6   Mõnuste         32 tabamust    10 punkti

Armo Aas                     11

Arvo Soosalu              11

Himre Beljäev             10

Merle Beljäev              1

 

7   Ruila 31 tabamust     9 punkti

Andres Aljaste             5

Tõnu Elismäe             7

Raul Vahar                  10

Enn Rae                    14

8-9   Haiba 2           27 tabamust     7,5 punkti

Tarmo Tõnismägi         8

Gunar Lande               7

Vahur Piht          10

Tanel Tirel          9

 

8-9    Kernu 27 tabamust   7,5 punkti

Gustav Teder              8

Eduard Ehala              11

Andres Valma             8

 

10    Kibuna 26 tabamust   6 punkti

Tiit Ploompuu              6

Juhan Kuller        4

Joonas Jaanits      11

Jaanus Kuller              9

 

11 Kohatu           10 tabamust     5 punkti

Arp Jersmann             10

 

 

 

Haibas

02.01.2010.a

Talimängude seis peale kahte ala

 

Talimängude seis peale kahte ala

(lauatennis, korvpall)

 

 

 Haiba 1           27 p

 Laitse              26,5p

 Muusika          25,5p

 Ferax              25p

 Haiba2             21,5p

 Allika              20p

 Mõnuste          19p

 Kibuna             16p

 Ruila               15p

Kernu              14,5p

Kohatu             5p

Korvpalli vabavisked

 

 

 1.Rainer Kukk  Laitse 17

2-3. Margus Vinnal   Muusika 15

2-3. Andres Bahovski  Ferax 15

4-5. Kristjan Krimberg  Laitse  14

4-5. Enn Rae  Ruila 14

6-8. Andry Schmidh Allika 13

6-8. Tarvo Ingerainen  Muusika 13

6-8. Andres Mäesepp  Muusika 13

9. Mati Schmidt Allika   12

10-16. Brain Põldaru  Haiba1  11

10-16. Priit Põldaru  Haiba1    11

10-16. Kaljo Põldaru  Haiba1  11

10.16. Arvo Soosalu                Mõnuste          11

10-16.Armo Aas                      Mõnuste          11

10-16. Eduard Ehala               Kernu              11

10-16. Joonas Jaanits               Kibuna            11

17-22. Alvar Aronija                Laitse              10

17-22. Uno Kraam                  Muusika          10

17-22. Himre Beljäev              Mõnuste          10

17-22. Raul Vahar                   Ruila                10

17-22. Vahur Piht                    Haiba2             10

17-22. Arp Jersmann               Kohatu             10

23-26. Jaanus Kuller                Kibuna             9

23-26. Tanel Tirel                    Haiba2             9

23-26. Gennadi Liidig             Ferax                9

23-26. Kuldar Paju                  Ferax               9

27-30.  Gustav Teder              Kernu              8

27-30. Andres Valma              Kernu              8

27-30. Tarmo Tõnismägi         Haiba2             8

27-30. Handro Kõrgesaar       Allik                8

31-34. Erko Kookla                 Laitse              7

31-34. Silver Bahovski            Fetrax              7

31-34. Gunar Lande                Haiba2             7

31-34. Tõnu Elismäe               Ruila                7

35. Tiit Ploompuu                    Kibuna           6

36. Andres Aljaste                  Ruila                5

37-38. Juhan Kuller                 Kibuna          4

37-38. Madis Uibomäe            Haiba1            4

39. Merle Beljäev                    Mõnuste          1



Võistkondlik lauatennis

Võistkondlik lauatennis
24.01.2010.a


1. Haiba I 36-30-29-28-23 146 punkti
2. Haiba II 33-27-31-27-26 144 punkti
3. Ferax 36-33-30-22-15 136 punkti
4. Laitse 35-34-25-13-1 108 punkti
5. Muusika 32-21 53 punkti
6. Kibuna 24-18-8-1 51 punkti
7. Mõnuste 24-7-1 32 punkti
8. Allika 14-9-2-1 26 punkti
9. Kernu 10-3-1-1 15 punkti
10. Ruila 3-1-1 5 punkti
Kohatu küla ei osalenud


Haibas 24.01.2010.a


Lauatennis naised

2010.a 24. jaanuar
Lauatennis (naised)


1. Liina Liidig Ferax 36p
2. Geity Lande Haiba 2 33p
3. Triin Reisser Ferax 30p
4. Riina Tõnismägi Haiba 2 27p
5. Mare Vingel Mõnuste 24p
6. Tiina Mängli Haiba1 21p
7. Inge Raidma Kibuna 18p
8. Maria Mihejeva Haiba1 15p
9. Erika Lauri Haiba1 12p
10.Terje Schmidt Allika /Metsanurga 9p
11.Marite Rõõm Haiba1 6p
12.Jaanika Priimägi Kernu 3p
13.Kristiina Liiv Allika-Metsanurga 1p



Haibas 24.01.2010.a K. Põldaru


Lauatennis mehed

2010.a 24. jaanuar
lauatennis (mehed)

1. Kaljo Põldaru Haiba1 36p
2. Erko kookla Laitse 35p
3. Rainer Kukk Laitse 34p
4. Andres Bahovski Ferax 33p
5. Väino Nüüd Muusika 32p
6. Tanel Tirel Haiba2 31p
7. Kaupo Kirsimaa Haiba1 30p
8. Egert Kommesaar Haiba1 29p
9. Alik Kapitonov Haiba1 28p
10. Janar Laanemets Haiba2 27p
11. Lauri Kaasik Haiba2 26p
12. Toomas Kookla Laitse 25p
13. Taavi Teets Kibuna 24p
14. Madis Hibomäe Haiba1 23p
15. Gennadi Liidig Ferax 22p
16. Jaanus Järvela Muusika 21p
17. Siim Sideljov Haiba2 20p
18. Tarmo Tõnismägi Haiba2 19p
19. Vahur Piht Haiba2 18p
20. Ragnar Sarv Haiba1 17p
21. Rasmus Tõnismägi Haiba2 16p
22. Silver Bahovski Ferax 15p
23. Aivar Tikenberg Allika 14p
24. Harri Atso Laitse 13p
25. Meelis Piht Haiba2 12p
26. Alder Mihejev Haiba1 11p
27. Karl-Markus Nilp Kernu 10p
28. Stepan Kapitonov Haiba1 9p
29. Tiit Ploompuu Kibuna 8p
30. Meelis Piiskop Mõnuste 7p
31. Tiit Liiv Haiba2 6p
32. Reigo Jaanson Haiba2 5p
33. Mihkel Süld Ruila 4p
34. Eduard Ehala Kernu 3p
35. Andro Kõrgesaar Allika 2p
36. Karla Vahar Ruila 1p
37. Jüri Viidik Ruila 1p
38. Armo Aas Mõnuste 1p
39. Martin Nilp Kernu 1p
40. Rait Kaljura Laitse 1p
41. Siim Raie Kibuna 1p


Haibas
24.01.2010 K. Põldaru

 

Mängude seis peale võrkpalli

1. Muusika      96,5

2. Haiba2         96

3. Ruila            92

4. Haiba1         89

5. Ferax           86

6. Laitse           83

7. Kibuna         80

8.-9. Mõnuste  71

8.-9. Allika       71

10. Kohatu       52

11. Kernu        32,5

  Talimängude seis peale kergejõustiku võistlust

1. Muusika          71,5p

2. Laitse                71p

3. Haiba2              69p

4. Haiba1              68p

5. Ruila                 67p

6. Ferax                64p

7. Mõnuste           56p

8. Allika                 54p

9. Kibuna             51p

10. Kohatu          42p

11. Kernu             26,5p

  Talimängude seis peale suusatamist
  1. 1.62,5 p
  2. 2.59,5p
  3. 3.57,5p
  4. 4.54p
  5. 5.53p
  6. 6.50p
  7. 7.Mõ48p

8.- 9. Allika                44p

8.-9. Kibuna              44p

10. Kohatu               36p

11. Kernu                 26,5p

Haibas

02.03.2010.a

 

{xtypo_button1}Talimängud 2016{/xtypo_button1}{xtypo_button2}Talimängud 2015{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2014{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2013{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2012{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2011{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2010{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2009{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2008{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2007{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2006{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2005{/xtypo_button2}{xtypo_button2}Talimängud 2004{/xtypo_button2}

Spordisündmused:

No events
Free business joomla templates