AvalehtUudisedSportKernu TerasmeesKernu Terasmees ja Terasnaine 2018 juhend

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2018 juhend

Eesmärk: Selgitada välja piirkonna mitmekülgsem spordimees ja spordinaine ning anda võimalus võistelda erinevatel spordialadel.

Osavõtjad: Võistelda saavad kõik piirkonnaga  seotud elanikud, õpilased, MTÜ-de liikmed, kinnistute omanikud jne.

Vanusegrupid: Kõik võistlevad koos – eraldi arvestus:

1. Noortele sünd. 2001 ja hiljem poisid ja tüdrukud eraldi.

2. Mehed ja naised. M-sünd. 2000-1996.a. N –sünd. 2000-1979.a.

3. Veteranid. M-sünd. 1968 ja varem. N-sünd. 1978 ja varem.

Tulemuste arvestamine: Kavas on 22 erinevat ala, arvesse lähevad kõik alad. Esikoht alal annab annab n+5 punkti, järgmised kohad alanevad ühe punkti võrra. Esikoha väärtus selgub peale esimest alas.o. koroonat juba 10. detsembril algusega kell 10.00 Kernu Rahvamajas.

Spordialad: Koroona, lauatennis, suusatamine, korvpallielemendid, ujumine, sulgpall, kardisõit, sõudeergomeeter, topispallivise, noolevise, male, kabe, pikk miil, sangpommirebimine (M), tennis, orienteerumine, discgolf, jalgrattakross, kaugushüpe, 200m jooks, kettaheide, jalgpallielemendid.

Osamaks: Kõigile 10 eurot

Autasustamine: Toimub lõpetamisel 26. mail Kernu staadionil. Auhinnale saab pretendeerida võistleja, kes on osalenud vähemalt 12 alal. Auhinnafond selgub peale esimest pordiala 10. detsembril.

NB! Võistluse korralduse huvides oleks korrektne eelregistreerimine 7. detsembriks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Telefon 5214206 Kaljo Põldaru.

Ootan karastunud tegijaid, kel on tahtmist end proovile panna.

Ära jää tugitoolile istuma!

Võistlusi korraldab Kernu Rahvamaja.