AvalehtUudisedSportKernu TerasmeesPalkehituse piknikulaud rändas Laitsesse

Palkehituse piknikulaud rändas Laitsesse

Kernu valla mammutüritus Kernu Terasmees ja Terasnaine jõudis finišisse. Pool aastat kestnud võistlus, mida alustas 43 teotahtelist ja sportlikku vaimuga võistlejat. Nagi ikka oli katkestajaid ja neid kes lõid kaasa kõigil 20-l alal. Sportlike ürituste suurtoetaja Palkehituse OÜ pani peaauhinna- piknikulaua. Kolmandat aastat järjest võitis karika ja piknikulaua Laitse küla spordimees Rainer Kukk 440 punktiga. Teine oli meeste arvestuses Janar Laanemets Haibast ja kolmas meeldiva üllatusena Ruila külast Kaimo Kure. Veteranidest oli ületamatu mitmekülgne Gennadi Liidig Haibast. Järgnesid klassivennad Ruila kooli päevilt Risto Kõresoo ja Armo aas. Noortest olid kolm paremat Christopher Kukk, Kristjan Fuks ja Egert Möll. Naistel oli võistluspingelisem, sest võitja selgus alles peale viimast ala - 400 m jooksu. Mirje Tombakul õnnestus edestada Reine Evertit ka jooksus ja see tagas Mirjele ka Kernu Terasnaise karika. Kolmanda koha võitles välja Enge Edovald. Veteranidest suutis eelmise aasta võitu kaitsta Kaidi Unas, järgnesid Karin Lähker ja Ester Leiten-Kukk. Neidudest tegi suurepärase võistluse Kristin Kairit Sonn kes saavutas absoluutarvestuses kolmanda tulemuse. Õed Annika Saaring ja Anete Saaring saavutasid vastavalt teise ja kolmanda koha. Kõik võistlejad said tänuks mälestusmedalid Kernu Terasmees 2017 ja Kernu Terasnaine 2017. 

Võistlus lõppes grilliõhtuga ja jalgpallivõistlusega kus ei olnud kaotajaid, vaid meeleolukas lõpusõu. Korraldajana oli see võistlus üks meeldejäävamaid. Kõigile osavõtjatele suur tänu emotsioonide eest mida pakkusite võistluste käigus. 

Ees ootavad valdade suvemängud Vinnis, kus on kavas välja minna naiste ja meeste võrkpallis, kergejõustikus, petankis, mälumängus, orienteerumises, jalgrattakrossis ja juhtide võistluses. 

Kernu valda rahuldaks koht 10 hulgas.

Kohtumiseni Vinnis!

 

Terasmees ja Terasnaine 2017 lõplik parmusjärjestus SIIN

terasmees ja naine 2017

 
Free business joomla templates