AvalehtUudisedSportKernu Terasmees

KERNU TERASNAINE 2018-Lõppkokkuvõte

                         KERNU TERASNAINE 2018 Lõppkokkuvõte

                                 Kergejõustiku ja Jalgpalli tulemused.   26.mail 2018.a.

Koht       Võistleja          Punkte                     Kergej.koht Punkte           Jalgp.koht  Miinusp.    Punkte

I koht     UNAS  KAIDI          370,5                    II koht           74                          5.-6.        19         15,5

II koht     Lähker Karin          369,5                           5.               59                    I koht         10           20

III koht   Sonn Kristin Kairit  360,5                     I koht              75                        5.-6.          19         15,5

      4.      Tombak Maret      349,5                          4.               61                          12.         29,5          9

      5.      Leiten-Kukk Ester      321                           8.               50                       IIIk.           15            18

      6.      Tombak  Mirje           319,5                      III k.             73                         7.           20,5         14

      7.      Liiv  Ketlin                   313,5                    6.-7.            57                       9.-10.       22,5         11,5

      8.      Salutee Sille              291                        10                 48                      II k.            14            19

      9. Tikenberg-Rulli Lea        282,5                     6.-7.              57                        11.           23           10

   10. Saaring Annika              255                          13.               33                         13.          Katk.         1

    11. Aas Anneli                       246                        12.                40                          4.            17           17

    12. Ansen-Kure  Aire           238,5                       9.                 49                         8.             22           13

    13. Kolk  Annela                   207                         _                    _                        _               _              _

    14. Saaring Anete                184,5                      11.                44                     9.-10.      22,5     11,5

    15.  Kann Raili                      127                        _                   _                           _              _               _

 

 

KERNU TERASNAINE 2018-kergejõustik

       Kernu Terasnaine 2018      Kettaheide ja odavise       26.mail 18.a.

Koht       Võistleja                Kettah.m.      Punktid                   Odav.koht    Tulemus         Punkte

  1. Liiv Ketlin                     23,30           20                             II k.             21,21             19

  2. Unas Kaidi                   22,65           19                           I koht           24,86           20

  3. Tombak Mirje             20,09           18                               4.                18,29             17

  4. Sonn Kristin Kairit     19,18           17                           III k.             21,09           18

  5. Lähker Karin               18,19           16                               6.                 15,89            15

  6. Tikenberg-Rulli Lea     17,03           15                           10.                 11,85             11

  7. Tombak Maret           16,54           14                             7.                 15,50             14

  8. Leiten-Kukk Ester      15,96           13                             5.                 18,25           16

  9. Salutee Sille                 15,86           12                             8.                 14,41             13

  10. Ansen-Kure Aire         15,28           11                               9.                 13,52           12

  11. Saaring Annika           13,37           10                             12.                 11,29             9

  12. Aas Anneli                   12,79             9                              11.                 11,64           10

  13. Saaring   Anete             7,35             8                             13.                   6,42             8

 

Kernu Terasnaine   2018.a.               200 m.jooks   ja   Kaugushüpe.                                           

Koht           Võistleja              200m aeg     Punkte         Kaugush.koht   Tulemus   Punkte

  1. Sonn Kristin-Kairit             27.48          20                      I koht           4,20       20

  2. Tombak Mirje                 33.26         19                      II k.               3,87        19

  3. Unas Kaidi                          37.05         18                       4.                3,59        17

  4. Saaring Anete                   37.82           17                    10.                 2,89         11  

  5. Tikenberg-Rulli Lea         38.60           16                         6.           3,05(2,98)  16

  6. Tombak Maret                 39.00           15                       III k.              3,63        18

  7. Ansen-Kure Airi               39.70           14                         9.                 2,91         12

  8. Aas Anneli                         40.02           13                       13.                 2,25           8

  9. Lähker Karin                     40.07           12                        5.                 3,14        16

  10. Leiten-Kukk Estre           41.43           11                       11.                 2,75         10

  11. Salutee Sille                     42.92           10                         8.                 3,04         13

  12. Liiv Ketlin                           47,80           9                         12.                 2,73         9

  13. Saaring Annika                     _               _                            7.           3,05(2,91)   14

 

Kernu Terasmees 2018-Lõppkokkuvõte

                 KERNU TERASMEES 2018   Lõppkokkuvõte!!! Kergejõustiku ja jalgp. punktid.

Koht     Nimi                    Üldpunktid         Kergej.koht   Punktid           Jalgp.koht    Miinusp.  Punkte k.

I koht KUKK, RAINER         604                       III k.         104 p.                I koht          10,5 mp.      29 p.

II k.   Laanemets,Janar       561,5                   10.           77                       6.                23                24

III k. Põldaru, Priit               546,5                     4.           99                     7.-8.            28                22,5

 4.  Liidig, Gennadi              520                         9.           78,5                     20.              53                 10

 5.  Kõresoo,Risto                 494,5                   I koht      110 p.                  10.              31                  20

 6. Aas, Armo                       494                       11.           74                   7.-8.             28               22,5

 7. Loorents, Madis              491,5                     II k.         109                     III p.            16                27

 8. Tikenberg, Aivar             477,5                       8.            83                     9.              29                 21

 9. Tombak, Rain                 475,5                        19.          58                   18.            44,5              12

10. Kure, Kaimo                 440                        5.-6.          89                     4.              21,5              26

11. Fuks, Kristjan              406,5                        7.            83                     12.              32,5               18

12. Sagor, Kalvi                   404,5                      14.            68                     17.              43                 13

13. Kukk, Christopher     376                        5.-6.          89                     5.           22                  25

14. Rõõm, Andre               357                        16.-17.      63                 15.-16.         37,5            15,5

15. Lätt, Rein                   353                             _              _                       _                _                  _                  

16. Tõnismägi, Tarmo      348,5                      15.            64                II koht          11               28

17. Möll, Egert                  336                          13.            69                   11.               32                19

18. Toomast, Valdis         329,5                       12.             72,5                 13.             35,5               17

19. Saaring, Sander         308                       16.-17.          63                   14.             36              16

20. Vahar, Raul                 282,5                     _                  _                     _                _                    _

21. Männik, Riho             273                       18.              62                     19.             47,5               11

22. Laanemets, Ranel       259                         20.              49                 15.-16.         37,5           14,5

23. Kukk, Cris Robin           167,5                     _                   _                     _                 _                     _

24. Kann, Toomas            135,5                     _                  _                       _               _                     _

 

 

 

Kernu Terasmees 2018-200m jooks,kaugushüpe

           Kernu Terasmees 2018   200m jooks ja kaugushüpe   26.05.18.

    Koht   Võistleja                      200m sek.  Punkte               Kaugush..koht   Tulemus    Punkte

  1. I k. Kukk Christopher       25.87         29                             II koht           5,23           28

  2. II k. Fuks Kristjan           27.81         28                               4.              4,98         26

  3. III k. Kukk Rainer           28.27         27                               7.              4,60      23

  4. Loorents Madis               28.54         26                               5.               4,84       25

  5. Kõresoo Risto                    29.01         25                         I koht              5,46          29

  6. Põldaru Priit                     29.24           24                              6.              4,63        24

  7. Saaring Sander                 30.14         23                             10.        3,85(3,69)   20

  8. Kure Kaimo                       30.21          22                       III koht             5,00      27

  9. Männik Riho                     31.89         21                           14.                3,77        16

  10. Rõõm Andre                   31.98          20                             12.              3,81     18

  11. Möll Egert                       32.02      19                               9.         3,85(3,81)    21

  12. Laanemets Janar         32.54        18                             16.            3,57        14

  13. Sagor Kalvi                         33.33         17                             18.           3,47(3,34)     12

  14. Laanemets Ranel             33.52          16                           19.              3,43        11

  15. Toomast Valdis               33.83        15                            17.          3,47(3,46)     13    

  16. Aas Armo                          34.15        14                           13.                3,79         17                    

  17. Tikenberg Aivar               34.60         13                            15.             3,69         15    

  18. Tombak Rain                     35.20       12                             20.                 3,37           10

  19. Tõnismägi Tarmo          38.83        11                          11.               3,82          19

  20. Liidig Gennadi                44.63          10                          8.                 4,19           22

 

Kernu Terasmees 2018-kettaheide,odavise

           Kernu Terasmees 2018   Kettaheide ja odavise   26.05.18.

    Koht     Võistleja                 Kettah.  m.     Punkte                 Odav.koht   Tulemus    Punkte

  1. I k. Loorents Madis   35,42m.      29p.                            I koht        39,85m    29

  2. II k. Kõresoo Risto       28,19          28                             II k.          35,35        28

  3. III k. Kukk Rainer       27,38           27                             III k.           34,41     27

  4. Tikenberg Aivar         27,14           26                               5.              29,49       25

  5. Põldaru Priit                 25,03           25                               4.              33,72      26

  6. Laanemets Janar      24,52           24                             9.             26,76       21

  7. -8. Toomast Valdis     23,17           22,5                            8.             26,98        22

  8. -7. Liidig Gennadi       23,17         22,5                           6.             28,95          24

  9. Kure Kaimo                  22,72           21                             11.             23,90         19

  10. Aas Armo                     21,08           20                               7.              28,75          23

  11. Sagor Kalvi                 20,81           19                           10.            26,33           20

  12. Tombak Rain              16,60           18                             12.            21,52        18

  13. Tõnismägi Tarmo       16,05            17                           13.             21,35          17

  14. Kukk Christopher     30,20(1kg)   16                         14.(600gr)  29,77         16

  15. Möll Egert                   26,34  ’’        15                          16.   ’’           21,11         14    

  16. Fuks Kristjan               22,82   ’’      14                          15.   ’’           23,26         15

  17. Rõõm Andre               18,12   ’’        13                          18.   ’’           20,36         12    

  18. Männik Riho               15,17   ’’      12                           17.   ’’           20,70         13

  19. Laanemets Ranel      13,70   ’’        11                           19.   ’’          12,27         11

  20. Saaring Sander           10,93  ’’        10                           20.   ’’           10,20         10

 

Kernu Terasmees-ja naine 2018-üldseis 22.05.2018.

 

KERNU TERASMEES-JA NAINE 2018 ÜLDSEIS 22.05.2018.A.

 

1.KUKK RAINER-472

 

2.LAANEMETS JANAR-460,5

 

3.LIIDIG GENNADI-431,5

 

4.PÕLDARU PRIIT-425

 

5.TOMBAK RAIN-405,5

 

6.AAS ARMO-397,5

 

7.TIKENBERG AIVAR-377,5

 

8.KÕRESOO RISTO-365,5

 

9.LOORENTS MADIS-354,5

 

10.LÄTT REIN-353

 

11.KURE KAIMO-334

 

12.SAGOR KALVI-333,5

 

13.FUKS KRISTJAN-314,5

 

14.VAHAR RAUL-282,5

 

15.RÕÕM ANDRE-279,5

 

16.KUKK CHRISTOPHER-262

 

17.MÖLL EGERT-257

 

18.TÕNISMÄGI TARMO-256,5

 

19.TOOMAST VALDIS-240

 

20.SAARING SANDER-229

 

21.MÄNNIK RIHO-200

 

22.LAANEMETS RANEL-195,5

 

23.KUKK CHRIS ROBIN-167,5

 

24.KANN TOOMAS-135,5

 

TERASNAINE-

 

1.LÄHKER KARIN-290,5

 

2.UNAS KAIDI-281

 

3.TOMBAK MARET-279,5

 

4.SONN KRISTIN KAIRIT-271

 

5.LEITEN KUKK ESTER-253

 

6.LIIV KETLIN-245,5

 

7.TOMBAK MIRJE-232,5

 

8.SALUTEE SILLE-225

 

9.TIKENBERG RULLI LEA-215,5

 

10.SAARING ANNIKA-214

 

11.KOLK ANNELA-207

 

12.AAS ANNELI-189

 

13.ANSEN KURE KAIRE-176,5

 

14.SAARING ANETE-129

 

15.KANN RAILI-128

 

 

 

Kernu Terasmees-ja naine 2018-jalgrattakrossi tulemused

KERNU TERASMEES 2018-JALGRATTAKROSS.

1.KUKK RAINER-29

2.FUKS KRISTJAN-28

3.LAANEMETS JANAR-27

4.TOMBAK RAIN-26

5.KURE KAIMO-25

6.LOORENTS MADIS-24

7.TIKENBERG AIVAR-23

8.LIIDIG GENNADI-22

9.SAARING SANDER-21

10.MÖLL EGERT-20

11.SAGOR KALVI-19

12.RÕÕM ANDRE-18

13.MÄNNIK RIHO-17

14.PÕLDARU PRIIT-16

15.LAANEMETS RANEL-15

16.KUKK CHRISTOPHER-14

17.KUKK CHRIS ROBIN-13

 

 

 

KERNU TERASNAINE 2018-JALGRATTAKROSS

1.LEITEN-KUKK ESTER-20

2.UNAS KAIDI-19

3.TOMBAK MIRJE-18

4.LÄHKER KARIN-17

5.SONN KRISTIN-KAIRIT-16

6.AAS ANNELI-15

7.TOMBAK MARET-14

8.SAARING ANNIKA-13

9.TIKENBERG-RULLI LEA-12

10.ANSEN-KURE AIRE-11

11.KANN RAILI-10

12.SALUTEE SILLE-9

13.LIIV KETLIN-8

 

Kernu Terasnaine 2018 seis peale discgolfi

 

 

Kernu Terasnaine 2018.   Discgolf Kernus 14.mail ja Kokkuvõte 16.mai seisuga.

                                                      + Punktid            Kokku punkte       Üldk.koht

  1. Sonn Kr.-K.                      +13                     255                           4.

  2. Liiv Ketlin                         +25                       237,5                      5.

  3. Kolk Annela                    +26                     207                          9.                                    

  4. Salutee, Sille                    +27                     216                          7.                            

  5. Tombak, Maret               +29                     265,5                       II k o h t              

  6. Unas Kaidi                       +30                     262                         III k o h t                          

  7. Lähker, Karin                    +31                    273,5                       I k o h t                      

  8. Leiten-Kukk, E.               +33                      233                             6.                

  9. Ansen-K. A.                      +39                     165,5                          13.                                

  10. Saaring, A.                    +43                     201                             11.

  11. Tikenberg Rulli,L.           +44                       203,5                           10.                      

  12. Aas, Anneli                       +49                       174                              12.

  13. Saaring, A.                       +111                     129                             14.    

  14. Tombak Mirje                   +0                       214,5                           8.

  15. Kann, R.                             +0                       118                             15.

         

 

                                          U U D I S!

                  Tähelepanu   Terasmees  ja Terasnaine!

Jalgrattakross toimub 20.mail Ruilas.   Sõidate põhidistantsi (lühike). Palun eelnevalt registreerida.

       Info:   Vaido Romulus                 5188009                     Marimetsa Kapp

Kella 10.30 – 12.30      Stardimaterialide väljastamine ja registreerimine.

                                                                NAEL  KUMMI !

 

Kenu Terasmees 2018 seis peale discgolfi ja sangpommi

Kernu Terasmees 2018   Discgolf   ja sangpomm 14.mail.             Üldkokkuvõte.

                                  Discgolf         Sangp.järjek.    Rebimine           Üldpunktid      Kokkuvõte

1-2. Toomast, V.           -3                     7.-8.           14korda            240 p.             18.

1-2 Aas,Armo                  - 3                 4.            26                       372,5             6.

3. Laanemets,J.               - 1                  I koht       31                          433,5          II  k o h t              

4. Kukk, R.                        0               5.-6.         20                          443               I   k o h t

5. Kure, K.                         +7                   12.             3                          310               12.

6. Liidig, G.                         +8                7.-8.         14                         410,5          III  k o h t

7.-8. Vahar, R.               +10                           0                                     282,5             14.

7.-8. Põldaru, P.             +10                  11.           4                           410                 4.

9. Tombak, R.                 +11                   10.             8                         379,5               5.

10. Fuks, K.                     +14       (16kg) 13.         17                         286,5           13.

11.-12. Kukk,Chr.         +16      (16kg)  16.          12                          249                  17.

11.-12. Kõresoo, R.      +16                 5.-6.        20                          365,5             7.

13. Tõnismägi,T.           +17                          0                                     256,5              16.

14.-15. Sagor,K.             +18                  III koht       28                       315,5               11.

14.-15. Loorents, M.    +18                      9.            13                        331,5            10.

16. Saaring, S.                 +22       (16kg) 17.-19.       0   1p.              209                  20.

17. Männik, R.               +23         (16kg)  17.-19.     0  1p.                184                  21.

18.-20. Rõõm,A.           +24        (16kg) 14.-15.    14                       262,5               15

18.20. Laanemets, R.   +24        (16kg)  17.-19.      0   1p.               181,5               22.

18.-20. Tikenberg,A.     +24               II koht           30                    355,5               8.

21. Kukk, CH.-R             +29         (16kg) 14.-15.        14                    155,5               23.

22. Lätt,R.                       +64                       0                                         353                 9.

23. Möll, Egert                   _                        0                                         238                 19.

24. Kann, Toomas             _                      0                                         135,5              24.

 

 

Terasmehe-ja naise2018-uudiseid

                 Kernu Terasmees 2018.          Kokkuvõte seisuga 07.05.18.

       .                     Kokku:            +Tennis Koht           Üldpunktid 07.05.      

  1. Kukk R                             311,5+28            339,5p. +27      III koht           366,5

  2. Laanemets J.                   308,5+20            328,5 +21             9.                  349,5

  3. Põldaru P.                       291,5+23             314,5 +29            I koht             343,5

  4. Liidig G.                           303+15               318+19                 11.                 337

  5. Lätt R.                               277+27               304+26                    4.                330

  6. Tombak R.                       273,5 +19           292,5+23                 7.              315,5

  7. Kõresoo R.                       274 +16               290+16                 14.                 306

  8. Tikenberg A.                   259,5 +13          272,5+24               6.                 296,5

  9. Aas A.                              250+ 17               267+22                   8.                289

  10. Loorents M.                  240,5+18             258,5+18             12.                276,5

  11. Sagor K.                          229,+14               243+20                 10.               263

  12. Kure K.                              223,5+0              223,5+ 25               5.               248,5

  13. -14.Vahar R.                    239,5+0             239,5+0                    -                  239,5

  14. -13.Tõnismägi T.            211,5+0             211,5+28              II koht             239,5

  15. Fuks K.                             192,5+26             218,5+17               13.                235,5

  16. Möll E.                             202+11                 213+14                 16.                227

  17. Rõõm A.                           184 +25               209+15                 15.               224

  18. Kukk Chr.                        192,5+24             216,5+0                  -                  216,5

  19. Saaring S.                         129+29               158 +12               18.                 170

  20. Toomast V.                     167+0                   167+0                     -                    167

  21. Laanemets R.                   131,5 +12           143,5 +13              17.               156,5

  22. Männik R.                       132,5+21             153,5 +0                -                    153,5

  23. Kann T.                            135,5+0               135,5+0                  -                    135,5

  24.                         Kernu Terasnaine 2018.     Tennis Adilas 05.mai

    1. Leiten-Kukk Ester           20 p.

    2. Unas Kaidi                       19

    3. Lähker Karin                   18

    4. Salutee Sille                     17

    5. Tombak Maret                16

    6. Tombak Mirje                 15

    7. Liiv Ketlin                       14

    8. Sonn Kristin-K.              13

    9. Ansen-Kure Aire             12

    10. Saaring Annika               11

    11. Aas Anneli                       10

    12. Tikenberg Rulli Lea         9

    13. Kolk Annela                     8

    14. SaaringAnete                  7

     

    Kernu Terasnaine 2018.   Orienteerumine Hiiul 08.05. ja Kokkuvõte 08.mai seisuga.

                                               Kontr.punkt           Aeg          Or.Punktid         Üldkokkuvõte

    1. Aas A.                           20             61.33               20p.                   12.     165

    2. Saaring A.                     16               59.47             19                       14.     121

    3. Unas K.                          15             54.20              18                   III koht   247

    4. Sonn Kr.-K.                   12              55.17             17                       4.       235

    5. Lähker.,,K.                     12             57.01             16                  I koht   259,5

    6. Kolk, A.                           12               57.30               15                     11.     189

    7. Liiv, K.                             12               57.48               14                       6.       218,5

    8. Tikenberg-R. L.             12               58.34               13                       9.     193,5

    9. Leiten-K. E.                     12             58.38               12                       5.       220

    10. Tombak, Maret             13              61.18               11                   II koht   249,5

    11. Ansen-K. A.                     9               57.05               10                       13.     153,5

    12. Salutee, S.                       8               39.21                 9                         8.       199

    13. Saaring, A.                       8               44.11              8                       10.       190

    14. Tombak Mirje                                     -                       0                         7.     214,5

    15. Kann, R.                                                 -                     0                       15.     118

     

    Paremusjärjestus orienteerumises Hiiul 08.05.

                                                Kontr.p.              Aeg          Orient.p.        Kokku p.     Kokku koht

    1. Aas A.                          17             59.17          29 +                 318                   8.

    2. Laanemets J.             16              58.52          28 +                377,5             II koht

    3. Liidig G.                     16             59.19         27 +                364                 4.

    4. Kukk R.                     15            36.39          26 +                392,5            I koht

    5. Põldaru P.                   15            46.47         25 +                 368,5            III koht

    6. Saaring S.                   15            52.57           24 +                 194                   19.

    7. Tombak R.                 14               59.54         23 +                 338,5                 6.

    8. Toomast V.                 12            56.31         22 +                189                   20.

    9. Vahar R.                    12             56.38          21 +                   260,5               13

    10. Tikenberg A.             12             57.38         20 +                   316,5               9.

    11. -12. Loorents M.     11              59.21         18,5 +                 295               10.

    12. -11. Kure K.               11             59.21         18,5 +                 267                 11.

    13. -14. Kõresoo R.       14            62.33         16,5 +               322,5               7.

    14. -13. Männik R.           14             62.33           16,5 +                 170                 21.

    15. Lätt R.                         12               61.44           15 +                 345                5.

    16. Fuks K.                         9               39.49           14 +                   249,5           14.

    17. Laanemets R.             9               41.04           13 +                   169,5             22.

    18. Rõõm A.                     9                41.48           12 +                   224               17.

    19. Möll E.                         5                 52.30           11 +                   238               16.

    20. Sagor K.                                               -                  0                     263                 12.

    21. Tõnismägi T.                                       -                 0                     239,5             15.

    22. Kukk Chr.                                             -                 0                    216,5             18

    23. Kann T.                                                 -                 0                       135,5             23.

                                            -                

     

 

Kernu Terasmees-ja naine2018 seisuga 07.05

              Kernu Terasnaine 2018.     Kokkuvõte seisuga   07.05.18.

                                                                       Seis 25.04.               Kokku: 07.05.

 

  1. Lähker Karin                   211,5 + 14               225,5p.+18           243,5

  2. Tombak Maret                205,5 + 17               222,5 +16           238,5

  3. Unas Kaidi                       195     + 15               210+19                 229

  4. Sonn Kristin-K.                186     + 19              205+13                218

  5. Tombak Mirje                 179,5 + 20              199,5+15            214,5

  6. Leiten-Kukk Ester           170   + 18             188 + 20              208

  7. Liiv Ketlin                         179,5 + 11              190,5+14             204,5

  8. Salutee Sille                     163     + 10               173+ 17               190

  9. Tikenberg Rulli Lea         159,5 + 12               171,5+9               180,5

  10. Kolk Annela                   166  + 0                166+8                 174

  11. Saaring Annika               147    + 13               160+11               171

  12. Aas Anneli                      126  + 9                  135+10                 145

  13. Ansen-Kure Aire            131,5 + 0                 131,5+12              143,5

  14. Kann Raili                         118    + 0               118+0                 118

  15. Saaring Anete                 90    + 16             106+7                   113

 

                 Kernu Terasmees 2018.          Kokkuvõte seisuga 07.05.18.

                                                              Kokku:   25.04.                 07.05.

  1. Kukk R.                             311,5+28             339,5p. +27         366,5

  2. Laanemets J.                   308,5+20            328,5 +21           349,5

  3. Põldaru P.                       291,5+23             314,5 +29             343,5

  4. Liidig G.                           303+15               318+19                337

  5. Lätt R.                               277+27               304+26                330

  6. Tombak R.                       273,5 +19           292,5+23               315,5

  7. Kõresoo R.                       274 +16               290+16                  306

  8. Tikenberg A.                   259,5 +13          272,5+24             296,5

  9. Aas A.                              250+ 17               267+22               289

  10. Loorents M.                  240,5+18             258,5+18            276,5

  11. Sagor K.                          229,+14               243+20               263

  12. Kure K.                              223,5+0              223,5+ 25        248,5

  13. -14.Vahar R.                    239,5+0             239,5+0               239,5

  14. -13.Tõnismägi T.            211,5+0             211,5+28             239,5

  15. Fuks K.                             192,5+26             218,5+17            235,5

  16. Möll E.                             202+11                 213+14               227

  17. Rõõm A.                           184 +25               209+15                 224

  18. Kukk Chr.                         192,5+24             216,5+0             216,5

  19. Saaring S.                         129+29               158 +12               170

  20. Toomast V.                     167+0                   167+0                   167

  21. Laanemets R.                   131,5 +12           143,5 +13           156,5

  22. Männik R.                       132,5+21             153,5 +0             153,5

  23. Kann T.                            135,5+0               135,5+0               135,5

  24. Kukk Ch.-R.                      109+22               131+0                131

 
Free business joomla templates