AvalehtUudisedSportKernu Terasmees

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2018 juhend

Eesmärk: Selgitada välja piirkonna mitmekülgsem spordimees ja spordinaine ning anda võimalus võistelda erinevatel spordialadel.

Osavõtjad: Võistelda saavad kõik piirkonnaga  seotud elanikud, õpilased, MTÜ-de liikmed, kinnistute omanikud jne.

Vanusegrupid: Kõik võistlevad koos – eraldi arvestus:

            1. Noortele sünd. 2001 ja hiljem poisid ja tüdrukud eraldi.

2. Mehed ja naised. M-sünd. 2000-1996.a. N –sünd. 2000-1979.a.

3. Veteranid. M-sünd. 1968 ja varem. N-sünd. 1978 ja varem.

 

Tulemuste arvestamine: Kavas on 22 erinevat ala, arvesse lähevad kõik alad. Esikoht alal annab annab n+5 punkti, järgmised kohad alanevad ühe punkti võrra. Esikoha väärtus selgub peale esimest alas.o. koroonat juba 10. detsembril algusega kell 10.00 Kernu Rahvamajas.

 Spordialad: Koroona, lauatennis, suusatamine, korvpallielemendid, ujumine, sulgpall, kardisõit, sõudeergomeeter, topispallivise, noolevise, male, kabe, pikk miil, sangpommirebimine (M), tennis, orienteerumine, discgolf, jalgrattakross, kaugushüpe, 200m jooks, kettaheide, jalgpallielemendid.

 Osamaks: Kõigile 10 eurot

 Autasustamine: Toimub lõpetamisel 26. mail Kernu staadionil. Auhinnale saab pretendeerida võistleja, kes on osalenud vähemalt 12 alal. Auhinnafond selgub peale esimest pordiala 10. detsembril.

 NB! Võistluse korralduse huvides oleks korrektne eelregistreerimine 7. detsembriks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Telefon 5214206 Kaljo Põldaru.

 

Ootan karastunud tegijaid, kel on tahtmist end proovile panna.

Ära jää tugitoolile istuma!

Võistlusi korraldab Kernu Rahvamaja.

 

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2018 ajakava

terasmees kava

 

Palkehituse piknikulaud rändas Laitsesse

Kernu valla mammutüritus Kernu Terasmees ja Terasnaine jõudis finišisse. Pool aastat kestnud võistlus, mida alustas 43 teotahtelist ja sportlikku vaimuga võistlejat. Nagi ikka oli katkestajaid ja neid kes lõid kaasa kõigil 20-l alal. Sportlike ürituste suurtoetaja Palkehituse OÜ pani peaauhinna- piknikulaua. Kolmandat aastat järjest võitis karika ja piknikulaua Laitse küla spordimees Rainer Kukk 440 punktiga. Teine oli meeste arvestuses Janar Laanemets Haibast ja kolmas meeldiva üllatusena Ruila külast Kaimo Kure. Veteranidest oli ületamatu mitmekülgne Gennadi Liidig Haibast. Järgnesid klassivennad Ruila kooli päevilt Risto Kõresoo ja Armo aas. Noortest olid kolm paremat Christopher Kukk, Kristjan Fuks ja Egert Möll. Naistel oli võistluspingelisem, sest võitja selgus alles peale viimast ala - 400 m jooksu. Mirje Tombakul õnnestus edestada Reine Evertit ka jooksus ja see tagas Mirjele ka Kernu Terasnaise karika. Kolmanda koha võitles välja Enge Edovald. Veteranidest suutis eelmise aasta võitu kaitsta Kaidi Unas, järgnesid Karin Lähker ja Ester Leiten-Kukk. Neidudest tegi suurepärase võistluse Kristin Kairit Sonn kes saavutas absoluutarvestuses kolmanda tulemuse. Õed Annika Saaring ja Anete Saaring saavutasid vastavalt teise ja kolmanda koha. Kõik võistlejad said tänuks mälestusmedalid Kernu Terasmees 2017 ja Kernu Terasnaine 2017. 

Võistlus lõppes grilliõhtuga ja jalgpallivõistlusega kus ei olnud kaotajaid, vaid meeleolukas lõpusõu. Korraldajana oli see võistlus üks meeldejäävamaid. Kõigile osavõtjatele suur tänu emotsioonide eest mida pakkusite võistluste käigus. 

Ees ootavad valdade suvemängud Vinnis, kus on kavas välja minna naiste ja meeste võrkpallis, kergejõustikus, petankis, mälumängus, orienteerumises, jalgrattakrossis ja juhtide võistluses. 

Kernu valda rahuldaks koht 10 hulgas.

Kohtumiseni Vinnis!

 

Terasmees ja Terasnaine 2017 lõplik parmusjärjestus SIIN

terasmees ja naine 2017

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2017 kergejõustiku tulemused

Vaata tulemusi SIIN

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2017 viimased alad!

Kergejõustik ja jalgpall Kernus laupäeval, 27. mail algusega kell 11.00

Võimalusel kaasa võtta taastusvahendid

 

Mehed A grupp

Naised B grupp

Edu võistlustel!

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2017 Ruila Kapp

Vaata tulemusi SIIN

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2017 tennise tulemused ja üldkokkuvõtte

Vaata tennise tulemusi SIIN

Paremusjärjestus seisuga 15.05 SIIN

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2017 seisuga 08.05.

Vaata seisu SIIN

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine 2017 orienteerumise tulemused

Vaata tulemusi SIIN

 

Jalgrattakross

Pühapäeval, 21. mail kell 12.00

Start Ruila mõisa juurest

Kernu Terasmees ja Terasnaine

Palume võistljeatel registreerida: http://marimetsakapp.ee

Lühike distants.

 

Kernu Terasmees ja Terasnaine tennis

Laupäeval, 13. mail kell 10.00

Tennis Adilas

Pikk päev - võta kaasa söögid-joogid

 
Free business joomla templates