AvalehtUudisedSportSAUE VALLA MEISTRIVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS 2018.A.

SAUE VALLA MEISTRIVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS 2018.A.

Saue valla meistrivõistlused kergejõustikus
9.06.2018.a. Kernu staadionil
100 m jooks
TA 1 Kristin Kairit Sonn 2003 Ruila PK 13,00
2 Destiny Moses 2004 Laagri 13,40
3 Birgit Veldi 2002 Saue 14,00
4 Karina Mihhailova 2003 Saue 14,80
v.v. Dea Lepik 13,10
NVII 1 Marge Rehepapp 1971 Saue 15,80
2 Kaidi Unas 1973 Laitse 16,30
3 Karin Lähker 1971 Haiba 18,70
PA 1 Ats Kivimets 2002 Turba 12,00
2 Ellend Utrop 2001 Ääsmäe 12,80
3 Targo Trepp 2002 Ääsmäe 13,20
4 Joonatan Jürimaa 2005 Ääsmäe 13,40
M VI 1 Risto Kõresoo 1976 Haiba 13,50
2 Rainar Kukk 1975 Haiba 14,00
Kaugushüpe
TA 1 Destiny Moses 2004 Laagri 4,54
2 Kristin Kairit Sonn 2003 Ruila PK 4,52
3 Birgit Veldi 2002 Saue 4,45
4 Karmen Langi Kaasiku küla 2,22
5 Karina Mihhailova 2003 Saue 3,60
NVII 1 Kaidi Unas 1973 Haiba 3,69
2 Marge Rehepapp 1971 Saue 3,51
3 Karin Lähker 1971 Kaasiku 2,64
PA 1 Ats Kivimets 2002 Turba 5,35
2 Christopher Kukk 2008 Laitse 4,59
3 Oskar Heinsaar 2002 Nissi 4,35
M 1 Andre Kesküll 1996 Saue 6,86
NVI 1 Risto Kõresoo 1976 Haiba 5,55
2 Priit Põldaru 1976 Haiba 4,65
3 Rainer Kukk 1975 Haiba 4,60
Kuulitõuge
TA 1 Lisanne Nurk 2001 Ääsmäe 9,04
3 kg 2 Keili Oks 2002 Ääsmäe 8,83
3 Anna-Liisa Hamidžanov 2003 Ääsmäe 8,26
4 Kristin Kairit Sonn 2003 Ruila PK 8,12
5 Marleen Oliivia Krull 2005 Ääsmäe 8,08
N 1 Ketlin Liiv 1985 Haiba 8,67
NVII 1 Lea Vahter 1961 RSK Kuuse 11,31
3 kg 2 Kaidi Unas 1973 Haiba 9,34
3 Marge Rehepapp 1971 Pällu küla 7,85
4 Karin Lähker 1971 Kaasiku küla 6,78
PA 1 Oskar Heinsaar 2002 Nissi 12,28
5 kg 2 Ats Kivimets 2002 Turba 10,31
3 Christopher Kukk 2003 Laitse 9,68
4 Egert Möll 2004 Haiba 7,20
v.v. Chris Matsiselts 2002 Tallinn 14,17
M 1 Rait Raju 2000 Kernu 13,57
2 Kuldar Paju 1989 Kernu 11,61
3 Rauno Miller 2000 Ääsmäe 9,95
MVI 1 Jaanus Saar 1969 Ääsmäe 10,17
2 Risto Kõresoo 1976 Haiba 9,59
3 Rainer Kukk 1975 Haiba 8,06
4 Priit Põldaru 1976 Haiba 7,75
MVII 1 Tarmo Saareleht 1957 Turba 8,30
6 kg
Ala peakohtunik Valdur Kalme
Vanemkohtunik Rasmus Majas
Sekretär Miriam Vahemäe
Kettaheide
TA 1 Lisanne Nurk 2001 Ääsmäe 23,91
1 kg 2 Kristin Kairit Sonn 2003 Ruila PK 22,83
3 Keili Oks 2002 Ääsmäe 21,13
4 Anna-Liisa Hamidžanov 2003 Ääsmäe 19,96
5 Marleen Oliivia Krull 2005 Ääsmäe 18,85
N 1 Ketlin Liiv 1985 Haiba
NVII 1 Lea Vahter 1961 RSK Kuuse 32,15
1 kg 2 Marge Rehepapp 1971 Pällu küla 20,57
3 Kaidi Unas 1973 Laitse 20,13
4 Karin Lähker 1971 Kaasiku küla 18,52
PA 1 Oskar Heinsaar 2002 Nissi 37,27
1,5 kg 2 Ats Kivimets 2002 Turba 32,16
3 Christopher Kukk 2003 Laitse 23,96
4 Egert Möll 2004 Haiba 21,75
M 1 Egert Miljan 1992 Turba 38,44
2 Kuldar Paju 1989 Kernu 36,43
3 Rauno Miller 2000 Ääsmäe 35,89
MVI 1 Risto Kõresoo 1976 Haiba 27,58
2 Jaanus Saar 1969 Ääsmäe 25,47
3 Rainer Kukk 1975 Haiba 27,74
4 Priit Põldaru 1976 Haiba 24,59
MVII 1 Tarmo Saareleht 1957 Turba 23,80
1,5 kg Ala peakohtunik Rasmus Majas
Vanemkohtunik Valdur Kalme
Sekretär Miriam Vahemäe
Odavise
TA 1 Lisanne Nurk 2001 Ääsmäe 26,69
500 gr 2 Karina Mihhailova 2003 Saue linn 25,00
3 Karmen Langi 2002 Kaasiku küla 24,52
4 Kristin Kairit Sonn 2003 Ruila PK 24,34
5 Birgit Veldi 2002 Saue 22,05
6 Anna-Liisa Hamidžanov 2003 Ääsmäe 20,74
N 1 Ketlin Liiv 1985 Haiba 18,78
NVII 1 Kaidi Unas 1973 Laitse 24,87
600 gr 2 Karin Lähker 1971 Kaasiku küla 16,73
3 Marge Rehepapp 1971 Pällu küla 16,70
Ala peakohtunik Valdur Kalme
Vanemkohtunik Rasmus Majas
Sekretär Miriam Vahemäe
PA 1 Ats Kivimets 2002 Turba 38,23
600 gr 2 Oskar Heinsaar 2002 Nissi 37,03
M 1 Egert Miljan 1992 Turba 44,50
2 Kuldar Paju 1989 Kernu 44,36
3 Rauno Miller 2000 Ääsmäe 43,00
MVI 1 Priit Põldaru 1976 Haiba 34,53
2 Rainer Kukk 1975 Haiba 34,39
3 Risto Kõresoo 1976 Haiba 33,48
4 Jaanus Saar 1969 Ääsmäe 33,41
MVII 1 Tarmo Saareleht 1957 Turba 27,84
700 gr Ala peakohtunik Rasmus Majas
Vanemkohtunik Valdur Kalme
Sekretär Miriam Vahemäe
800 m jooks
TA 1 Birgit Veldi 2002 Saue linn 2.40,8
2 Karina Mihhailova 2003 Saue linn 2.59,7
N 1 Brigitta Toomingas Saue linn 3.19,1
NVII Marge Rehepapp 1971 Pällu küla 3.36,7
v.v. Kelly Nevolihhin 2.11,6
Birgit Pihelgas 2.14,9
PA 1 Targo Trepp 2002 Ääsmäe 2.17,8
2 Erlend Utrop 2001 Ääsmäe 2.22,2
MVI 1 Rainer Kukk 1975 Haiba 2.22,8
2 Priit Põldaru 1976 Haiba 3.00,7
3 Jaanus Saar 1969 Ääsmäe 3.45,6
Võistluste peakohtunik Kalju Põldaru
Protokolli koostas Linda Roop
 
Free business joomla templates