AvalehtUudisedSportKätriin Reinvald võitis Laste GP

Kätriin Reinvald võitis Laste GP

Noorte lauatennise võistlussari jõudis lõpule. Kokku oli kavas kaheksa etappi ja arvesse läks viie parema etapi tulemus. Esmakordselt õnnestus meie noorel võita üldkokkuvõttes esikoht. Selle suurepärase tulemusega sai hakkama Mõnuste küla noormängija Kätriin Reinvald, kes kogus 500-st võimalikust 480 punkti. Kätriin võistles kõige nooremas kuni 9-aastaste grupis. Kuue parema hulka tuli 3 Narva ja 2 Maardu tüdrukut ja Kätriin.

Kätriini edu taga on pühendumine ja lapsevanemate huvi. Kuni 11-aastastest poistest saavutasid kaksikud Maerold ja Marten Virt vastavalt 19 ja 20 koha 60 mängija seas. Kuni 13-aastastest noormeestest oli tubli Egert Möll 10 kohaga 60 võistleja hulgas. Kõige nooremate poiste, kuni 9 aastaste hulgas tegid korralikuhooaja kaksikud Markus ja Marten Sepp kes 25 võistleja hulgas platseerusid 7 ja 9 kohale. Järgmisele hoojale vaatame lootusrikkalt, sest noored on töökad ja võistlusnäljas. Ootame, et uus Saue vald toetab ka spotlikke ettevõtmisi.

Kätriin Reinvald